- Dołączył: 2008-01-20
- Miasto: Warszawa
- Liczba postów: 1421
17 maja 2012, 20:35
Ostatnio pojawił sie w biedronce Błonnik Just fit,przypomniało mi sie że już widziałam coś podobnego w tesco i zaciekawiło mnie czy warto to kupić.
Stąd moje pytanie - Czy ktoś juz to próbował? Jakie są wasze opinie na temat tego "błonnika" (pałeczek zbożowych z błonnikiem hehe) z biedronki i z tesco? Waszym zdaniem ich wartości odżywcze są ok czy to kolejny małowartościowy wymysł?
Zdrowy błonnik (tesco)http://granex.pl/Produkty/Produkty_dla_aktywnych/Zdrowy_Blonnik/22,15
Błonnik Just Fit (Biedronka)http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,B%C5%82onnik-Just-Fit.html
Edit: aha! No i najważniejsze - Czy ten błonnik w ogóle coś daje ? Czy to taki pic na wode? Zauważyłyście jakieś "lepsze trawienie" czy coś podobnego?
Edytowany przez ewelina8015 17 maja 2012, 20:56
- Dołączył: 2010-07-13
- Miasto: Tomaszów Lubelski
- Liczba postów: 3631
17 maja 2012, 20:36
jak dla mnie smakuję jak siano.
17 maja 2012, 20:39

Polecam :) jem go już 3 miesiące. Dobry jako przekąska do chrupania, dodatek do jogurtów :) "pęcznieje" w żołądku i nie chce się tak jeść. Jem go praktycznie każdego dnia :)
- Dołączył: 2011-03-30
- Miasto: Warka
- Liczba postów: 1319
17 maja 2012, 20:39
dla mnie jest ok :) ale dawno nie jadłam. Ile kosztują w biedronce te płatki?
- Dołączył: 2008-01-20
- Miasto: Warszawa
- Liczba postów: 1421
17 maja 2012, 20:41
kot124 napisał(a):
dla mnie jest ok :) ale dawno nie jadłam. Ile kosztują w biedronce te płatki?
W biedronce widziałam za ok 4 zł - chyba to było 4,99zł ,sorry nie pamietam dokładnie
- Dołączył: 2011-03-30
- Miasto: Warka
- Liczba postów: 1319
17 maja 2012, 20:46
Trochę drogo jak za 250 gram.
- Dołączył: 2011-01-31
- Miasto: Manhattan
- Liczba postów: 2736
17 maja 2012, 20:50
podobne! 3,99zl, z bialą herbatą jadłam, pycha!
- Dołączył: 2008-01-20
- Miasto: Warszawa
- Liczba postów: 1421
17 maja 2012, 20:53
kot124 napisał(a):
Trochę drogo jak za 250 gram.
Tak licząc po 30 gram na porcje(sugerowana porcja przez producenta) to ok 8 porcji. Dla mnie 4 zł na tydzień to nie drogo, ale czy taką porcja 30 gram to sie da w ogóle najeść?