- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
3 października 2020, 17:47
Hej. Czy możecie polecić dobrego dietetyka klinicznego, który będzie mnie prowadził online. Chciałam zaznaczyć, że mam niedoczyność tarczycy I hashimoto. Chciałabym schudnąć po wielu nieudanych próbach.Co sądzicie o Michale Wrzosku? Może ktoś z nim współpracował I miał duże efekty ? Z góry dziękuję
3 października 2020, 18:19
Ja polecam Macieja Wielgosza. Przyjmuje osobiście i też online. Byłam u niego 2 lata temu gdy miałam mega problemy żołądkowe przez leki które musiałam brać. Ulozyl mi naprawdę super dietę lekkostrawna i pyszna. Jak mi coś nie pasowało w jadłospisie wystarczyło napisać i mi to zmieniał. Do tego stały kontakt jak się czuje na diecie.
3 października 2020, 21:19
Wrzoska polecam jak najbardziej zna się na rzeczy, ma przede wszystkim wykształcenie dietetyczne. Byłam jego podopieczna w 2016/2017, schudłam 18 kg, dieta smaczna, aczkolwiek moje zaburzenia odżywiania i kompulsy wygrały, wiec przytyłam z nawiązką, ale tylko dlatego ze zaś zaczęłam się objadać.
Jedyny minus, że moim zdaniem przepisy ma czasochłonne, mnie schodziło czasem nawet półtorej godziny żeby sobie naszykować jedzenie na cały nastepny dzień.