- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
9 stycznia 2018, 22:36
Cześć panda! Tu Panda:
Jak byłam na diecie od dietetyka to ważyłam i zapamietywalam mniej więcej objętość i potem już na oko. Tak mi poradzono.
9 stycznia 2018, 22:58
Ja ważę wszystko dokładnie, bo nie mam wyboru ze względu na cukrzycę insulinozależną. Przy okazji tego wiem dokładnie, ile WW i kcal zjadam dobowo, tygodniowo :)
9 stycznia 2018, 23:15
Ja waże niektóre produkty, np. mięso, nabiał, tłuszcze, niektóre rzeczy z czystej ciekawości, warzyw zwykle nie ważę, bo nie da się ich zjeść za dużo. Kiedyś ważyłam wszystko, więc obecnie jestem w stanie oszacować wagę niektorych produktów.
9 stycznia 2018, 23:21
Waze mieso i makaron (ryz i kasze kupuje w woreczkach), bo na oko zawsze wychodzi mi za malo/za duzo.
10 stycznia 2018, 01:04
Ważyłam na początku drogi. Teraz mam 'wagę w oczach' i już nie potrzebuję ;)
10 stycznia 2018, 08:42
Nie wszystko ważę. Jak mam np. kostkę sera białego i na opakowaniu jest napisane, że ma ona 200g, a ja mam zjeść 150g no to wydzielam porcję "na oko". Niektóre produkty ważę z ciekawości :)