- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
23 grudnia 2013, 17:21
1 lutego 2015, 21:30
Mageena - mój mały psuj (8 lat) co prawda szafki jeszcze nie urwał ale często i gęsto cos mu drobnego wychodzi "przypadkiem", najczęściej coś rozsypie, albo ślady zostawi na lustrach i oknach, a już płatki sniadaniowe w naszym łóżku można by rzec że to codzienność. Także mam darmowy peeling nocny
beatyska - piżamowy był aż do 13 :) Potem zakupy na cały tydzień z Vitalią i ogarnianie mieszkanka. Małż mi trochę ciśnienie podniósł i dzięki temu wymyłam nawet porządnie grzejnik w łazience Czasem lubię takie wkurzenie bo przynajmniej mogę wyładować się na mieszkaniu.
Cześc aniastart - masz jakąś własną dietkę czy Vitaliową?
2 lutego 2015, 01:07
wrigley - moj malzonek tez zdazyl mi cisnienie podniesc (wrrr...c.d.szafki w kuchni),wiec ze zlosci wyprasowalam cale pranie!
beatyska - niestety probuje sie denerwowac i nie wiem jak na tym wyjde w przyszlosci ( tzw.bezstresowe wychowanie w granicach rozsadku). Udalo mi sie naszego pierworodnego bez wiekszych uchybien doprowadzic do doroslosci,wiec licze,ze z mlodszym bedzie podobnie...obym sie nie przeliczyla
witaj aniastart ! bedziemy Cie/sie mialy na oku
2 lutego 2015, 11:29
Witam Wszystkich :-) szczególnie nowe osoby ! Długo mnie nie było, musiałam odstawić moją dietę.. chorowałam, ale na szczęście już jest w porządku. Siły wracają i mogę walczyć dalej :-) Widzę, że szaleje ten temat..i super, im Nas więcej, tym lepiej :-) ja dalej działam ze zdrowym odżywianiem (nie mam żadnej dietki typu 600 kcal itp.) plus aktywność fizyczna. Do lata coraz bliżej, a na początku września idę na wesele i kieckę trzeba kupić ... Pozdrawiam wszystkich :-)
2 lutego 2015, 17:43
wrigley niestety nie codziennie, raz na jakiś czas, dobrze przeczyszcza kiedyś piłam wodę z octem jabłkowym, to były ładne wspomagające dietę efekty :)
aniastrart witaj :) w grupie łatwiej ! :)
my.life witaj :) widzę, że będziesz się bawić na Weselu we wrześniu, ja w sierpniu na swoim, muszę się w kieckę zmieścić, już zamówioną... :) zaglądaj tu częściej :) łatwiej przejść przez dietę :)
Jak dziewuszki dietka ? :) Postanowiłam, że do końca lutego musi być 71 kg na wadze z naciskiem na 70 kg :) musi się udać, poza tym muszę się więcej ruszać niż 3 dni w tygodniu, bo mam wyzwanie 1200 minut w lutym :) A jak tam dzionek u Was? :)
2 lutego 2015, 18:22
my.life ma wesele we wrześniu ,kadus90 ma w sierpniu (wiem,że własne to najwazniejsze ) ale ja też mam wesele i to najszybciej bo już w lipcu i zamierzam do tego czasu zmieścić się w rozmiar 38 ,niech się tam dzieje co chce ,ma być 38 i basta!
2 lutego 2015, 18:27
ahhh te Wesela, tak motywują :):):)
beatyska z takim nastawieniem i chęcią walki na pewno będzie rozmiar 38 i wymarzona waga ! :)