Temat: siła błonnika

witam dzisj zrobiłam sobie darmowa diagnoze ...i wyszła mi dieta siła blonnik zastanawiem sie aby ja kupic ale nie wiem czy warto ...czy ktos na niej jest czy warto ??

Mnie dietetyczka odpowiedziała rozsądnie; ja akurat pytałam np co jeść po siłowni etc; za to pan trener się miga, wysłałam mu 2 maile: w zeszłym tygodniu w środę i piątek i cisza...; wysłałam dzisiaj kolejnego z pytaniem czy wogóle mi coś odpisze...

Co do odpowiedzi dietetyczki - myślę, ze sporo osób pisze do nich o zastojach, bo to w każdej diecie się zdarza i w większości przypadków trzeba poprostu przeczekać. Ja tam ich nie usprawiedliwiam, tylko tak wyrażam swoje zdanie:)

Pasek wagi
> Witam Panią.
> Postanowiłam znowu do Pani napisać ,bo moja waga
> niestety nadal nie chce spadać a nawet wzrosła w
> ostatnim tygodniu,pomimo stosowania diety.Wydaje
> mi się,że coś jest nie tak. Może
> kaloryczność posiłków jest dla mnie jeszcze za
> duża,że waga stoi jak zaklęta.Proszę mi
> wierzyć,że dietę stosuję naprawdę
> skrupulatnie.Mimo to waga stoi.W takim tempie to
> ja w życiu nie schudnę.A termin osiągnięcia
> wagi docelowej w sumie wydłużył się prawie o
> cały miesiąc.To juz nie o to chodzi ani o te
> czerwone paski w wykresie postępu.Może nie jest
> to dieta dla mnie ?choć bardzo mi smakują
> posiłki.
> Odstępy czasowe pomiędzy posiłkami robię
> ,wodę cały dzień piję 2 L oprócz tego inne
> napoje również.Więc nie jest to mało.
>Na tarczycę też nie choruję.
> Czy jest jakaś rada dla mnie ?Ja naprawdę chcę
> schudnąć.Mój wzrost to 156cm i każdy dodatkowy
> kilogram to mój problem

Odpowiedź
Pani Aniu, a jakie dodatkowe napoje Pani jeszcze pije? Jeśli są to soki i kompoty, to proszę pamiętać, że dostarczają one dodatkowych kalorii. Dlatego swoje pragnienie najlepiej zastępować wodą mineralną lub słabymi naparami herbat bez cukru.

Życzę miłego dnia i w razie problemów, proszę o kontakt.
Pasek wagi
A w poprzednim liście było napisane ,że trzeba przestrzegać godzin posiłków i po prostu czekać na spadek wagi he he he .Zawsze jest to odpowiedź   1 zdaniem,które niczego nie wnosi i nie wyjaśnia
Pasek wagi
malgosiach może masz po prostu szczęście albo inna dietetyczkę
Pasek wagi
No wiesz, moze to rozsądne, że pyta, bo chce znaleźć przyczynę. Patrząc czasami po pytaniach zadawanych tu na forum w bardzo różnych watkach, wiele osób naprawdę nie orientuje się jesli chodzi o kaloryczność. Napisałaś o napojach - jeśli ktoś pije litr słodkiego kompotu etc to jest to sporo kalorii, a pewnie sporo jest takich osób nieświadomych. Ona przecież Ciebie nie zna i nie wie, czy Ty świadoma kobieta jesteś czy nie:)
Pasek wagi
a może zadałam prostsze pytanie:); nie pytałam o zastoje bo wzięłam na przeczekanie; mnie się dotarcie do celu przesunęło już o 3 tygodnie:(
Pasek wagi
anisa! a od kiedy jesteś na diecie?
Pasek wagi
No może masz racje ,bo mnie wydawało się,że jeśli ktoś się odchudza i chce naprawdę schudnąć to nie pije soków i nie gotuje sobie kompotów.Więc dla mnie jest logiczne ,że  pije mineralna -pewnie trzeba bylo od razu tak napisac .No ale i tak jest to mój 3 list do ditetyczki i ostatni.
Pasek wagi
Dietuje od 9 lutego
Pasek wagi
to tak jak ja! nie narzekaj! Ja do ubiegłego piątku miałam spadek 1,7 kg! 2 tygodnie waga stała! ale jutro już będzie lepiej:) ; ja tam się cieszę nawet z tego! Powoli spada to moze nie wróci. Ja już chudłam szybko, ale zawsze szybko nadrabiałam. Teraz się nie spieszę:) Chociaż oczywiście też bym chciała teraz i szybko:)
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.