Temat: diety vitalii i karmienie piersia

Pytanko, czy wszystkie diety vitalii maja do wyboru opcje ze karmie piersia? Czy IGpro też? Jaka jest róznica jesli wybiore opcje ze karmie piersia? Bo sie zastanawiam nad zakupem diety a szkoda mi kasy jesli nie bedzie ona dopasowana do potrzeb matki karmiacej
Pasek wagi
Ja kiedyś wykupiłam dostosowaną do kobiet karmiących, i ona jest taka dostosowana że szok. Lepiej poczekaj aż skończysz karmić bo te diety są z zapotrzebowaniem ponad 3 tyś kcal
o kurcze, to ja teraz jem mniej :-)
dzięki
Pasek wagi
Faktycznie dzwoniłam na infolinie, i tak na przyszłość
Dieta przy karmieniu piersią przez pierwsze 6 miesięcy jest dietą zdrowotną a nie odchudzającą
Pasek wagi
ja też miałam dietę (Siła Błonnika) dla mam karmiących piersią (ale moje dziecko miało wtedy 7m-cy), mam 169cm i siedzący tryb pracy, wtedy wykazywałam średnio-niską aktywność fizyczną. Vitalia wyliczyła mi średnie zapotrzebowanie na 2200-2300 kcal przy tempie chudnięcia 0.5kg na tydzień (szybszego nie da się ustawić). Trening miałam 5 razy w tygodniu.
Przyznam szczerze, że ilość jedzenia była dla mnie za duża. Nie zjadałam wszystkiego. Chudłam trochę szybciej, ale tylko na samym początku. Teraz (po 3 m-cach)chudnę w tempie 0,5kg na tydzień, ale nie korzystam z diety Vitalii, tylko sama sobie układam jadłospis. No i zdecydowanie więcej się ruszam. Dziecko dalej karmię i nie mam na razie zamiaru przestawać.

Moja rada: zaczekaj, aż Maluszek skończy co najmniej te 6 m-cy i podejdź do diety z rozwagą. Zbyt szybki chudnięcie przy takim obciążeniu organizmu, jakim jest karmienie, może się skończyć fatalnie dla Twojego zdrowia (niestety przerabiałam to przy pierwszym dziecku). I daj sobie na luz: bo czymże są fałdki na brzuszku w porównaniu do bezzębnego uśmiechu Maluszka?

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.