Temat: Orbiterkiem przez Polskę ;)

Pogoda nas nie rozpieszcza, jesień zbliża się do nas wielkimi krokami, tak więc proponuję wirtualne podróże po Polsce 
Zapraszam do wspólnego pedałowania na rowerkach bądź orbiterkach.
Trasa została zaczerpnięta z wątku, który umarł dawno dawno temu. Trasa nie została ukończona.
Jest ktoś chętny do rywalizacji jesienno-zimowej? 
 
TRASA:
Katowice > Częstochowa    ok. 76 km
Częstochowa > Wrocław    ok. 192 km
Wrocław > Łódź =             ok. 209 km
Łódź > Warszawa =           ok. 136 km
Warszawa > Bydgoszcz     ok. 269 km
Bydgoszcz > Szczecin        ok. 257 km
Szczecin > Świdnoujście    ok. 105 km
Świnoujście > Kołobrzeg   ok. 109 km
Kołobrzeg > Ustka            ok. 117 km
Ustka > Gdynia                       128 km
Trasa liczy 1600 km.

Pasek wagi

gosiek1975 witamy :) Na pierwszej stronie mamy trasę, podzieloną na etapy jeśli chcesz, możesz sobie tak kilometry zliczać ;) Obowiązku nie ma



Pasek wagi

ksiezycwkaloszach we własnym imieniu mogę napisać, że zakup orbiego był najlepszym pomysłem na jaki wpadłam :) Myślę sobie że gdyby nie ten sprzęt wciąż bym była przygnębioną dziewczyną unikającą wszelkich wyjść. Dzięki ćwiczeniom po 30-40 minut 5 razy w tygodniu i ograniczeniu żarcia w przeciągu 2 miesięcy zgubiłam strategiczne (jak dla mnie) 7 kg. Pewnie interesują cię liczby więc u mnie chudło wszystko, szczególnie nogi potem biodra i brzuch. Zaczynając ćwiczyć miałam 63 cm w obwodzie uda teraz niecałe 56cm.

Pasek wagi
mój orbi nie jest super hiper sprzętem. Kupiłam go za 500 zł. Prawie 2 lata temu. Od tamtego czasu serwisowałam go 2 razy i za każdym razem z serwisu wracał nowy sprzęt w nową gwarancją Więc nie narzekam ;) Ten sprzęt nie daje recepty na sukces ale jest pewną przepustką do sukcesu - to pewne :) Reszta dziewczyn na pewno się ze mną zgodzi ;)
Pasek wagi

Kolejne 4km :)

Katowice > Częstochowa    8/76 km




 

Katowice > Częstochowa    30/ 76 km

gosiek1975 brawo :) ja kochane powróce do orbiego po poniedziałku pozdrowionka ślę


Pasek wagi

Malwek, no mam nadzieję, mam nadzieję...

Wczoraj zaliczone 15km, dzisiaj tylko 10km ale razem-277/1600

DZIĘKUJE:)PEWNIE I TAK WAS NIE DOGONIE:)
NO I OCZYWIŚCIE DOKŁADAM KOLEJNE 15 KM
45/76
POZDRAWIAM WSZYSTKIE ORBITKI:)
a można się tak późno dopisać do was?
z wczoraj i dziś 39,2km/1600

Hej,

jestem nowym uzytkownikiem, dolaczylam dopiero dzisiaj i mam nadzieje, ze z Wami odchudzanie bedzie latwiejsze i przyjemniejsze. Czekam na zakup orbitreka, juz mam wypatrzony model i lada dzien bede go zamawiala i oczywiscie jak tylko go dostane zaczynam cwiczenia - mam nadzieje ze stanie sie to milym nawykiem no i oczywiscie planuje wprowadzic diete, chciaz z tym bedzie najciezej - uwielbiam slodycze, a teraz nadchodzi taki "slodki" okres Bozonarodzeniowy. Mam nadzieje ze mimo to dam rade i osiagne swoj cel do lipca :) Pozdrowienia dla wszystkich zwolennikow zdrowego trybu zycia :)

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.