Temat: Dieta kapuściana (prezydencka)

Tutaj prosimy dzielcie się swoimi doświadczeniami z tymi dietami. dieta kapuściana/ dieta prezydencka - nasz dietetyk opisuje Tematy są narzucane, aby utrzymać spójność tematyczną wątków. Prośby o nowe tematy można zgłaszać na forum Pomysły, sugestie.
Pasek wagi
mi się dziś zupka skończyła. nie bardzo widze efekty. może jadłam jejza mało (2 miseczki dziennie). znowu sobie zrobie za tydzień cały gaaaarrr! i zobaczymy jak to będzie.
pozdrawiam
Hej. Ja na tej diecie jestem od dzisiaj. Tylko ja znalazłem do swojej ,że jednego dnia mozna jesc owoce i zupe , drugiego warzywa i zupe:). Zupa już mi zbrzydła ,ale wytrzymam przynajmniej tydzień:). Do tego robie cwiczona na brzuch. Chciałabym dzięi tej zupie schudnąc 13 kilo . Mysłicie ,ze sie uda?
> mi się dziś zupka skończyła. nie bardzo widze
> efekty. może jadłam jejza mało (2 miseczki
> dziennie). znowu sobie zrobie za tydzień cały
> gaaaarrr! i zobaczymy jak to będzie.pozdrawiam

na mnie ta dzialala ta zupa tylko, skonczylo sie po 4 diu, bo mialam impreze rodzinna i nie dalo rady - nie wypada isc na odiad z garem swojej zupy
generalnie mam zamiar sprobowac za jakis tydzien jak bede miala czas - bo teraz same wyjazdy z pracy
to bylam ja dorisiatko  tylko cos sie p.....  i mnie caly czas wyrzuca
juz dziala pozdrawiam
Czy ktos po stosowaniu jej zauwarzyl, że ciuszki się zrobiły luźniejsze? Czy można na niej stracić w udach, brzuchu? Bo nie wiem czy to tylko i wyłącznie woda ucieka..czy może efekty są widoczne?
ja jak pisalam bylam niestety tylko 4 dni  ale zauwazylam, ze brzuszek mi spadl - najwiecej mam tluszczy w mojej znienawidzonej oponie i tam mi spadlo - nogi mam chude wiec nic nie zuwazylam  ale to chyba zalezy od sylwetki,
Sprobuj nie jest tak zle  mi zupa jeszcze nie zbrzydla
Witam wszystkich. Ja postanowilam zacząć dietę od soboty, mam nadzieję, żewytrzymam. Wbrew temu co czytam myślę, że nie jest ta dieta taka straszna jak ją malują;). Postaram się jakoś tak doprawić tą zupkę, żeby przesza mi przez gardło, ale oczywiście rozsądnie, bez soli. Będę Was informować o moich zmaganiach z nadwagą. Myśle że wytrzymam, bo wstyd by mi było się przyznać przed Wami, że skapitulowałam. Poza tym lubię kapustę, warzzywa itp, więc myślę, że dam radę i nie wyrobię sobie wstrętu na te składniki na przyszłość. Mam znajomego, który stosował tą dietę, nie wspomina jej jakoś tragicznie i schudł 5kg. Mi na dobr początek wystarczą 3. Buziaki
Cześć. Zupka się gotuje..ale mnie martwi jedna kwestia. NIedługo mam dostać okresu. Czy ta dieta może spowodować jej opóźnienie lub tymczasowy brak?
czy rzeczywiscie im wiecej zjesz tej zupy to wiecej schudniesz ???  

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.