Temat: Dieta kopenhadzka , dieta kopenhaska

według mnie picie zielonej herbatki w niczym nie przeszkadza..

o no to dorze bo umieram ...
tak mi sie chce od rana zielonej herbatki.
U mnie kilka dni temu waga się zatrzymała,schudłam 4 kg a jestem już na 10 dniu.Wiem że to normalne że waga się zatrzymuje więc się nie przejmuję tylko konsekwętnie realizuję swój plan ze schudnięciem.Myślę że już więcej  na kopenhaskiej nie schudnę.Ale to nic,teraz wiem jak mam się odżywiać.Mam tendęcję do tycia ,więc muszę bardzo mało jeść.Pozdrawiam.
Tendencja do tycia o zgrozo...ja też to mam!
najgorzej będzie wytrzymać weekend bez widoku ciasta:-)  oj będzie ciężko!
No ale damy rade...tak sobie tłumacze:-)
A i tak dopiero po tej drastycznej diecie bedziemy musiały nie dać sie pokusom...ja proponuje jeszcze dietke 1000 kcal...i jakoś może zrzuce te 15 kg.
Pozdrawiam
oj cos zaczela mnie bolec glowa  i troche mi sie kreci w glowie...

 
Kurcze,znowu waga ani drgnęła,tzn.spada ale po 100gram.W takim tępie to nie schudnę do lata.
czesc dziewczyny , ja stosuje juz 2 raz tą diete za pierwszym razem schudłam 8 kg , teraz też by się tyle przydało ale nie wierze w to , mam niedoczynnośc tarczycy  i się ciągle zastanawiam czy to jest sens ma ktoras tą przypadłośc i stosuje diete??? ja dietuje sie juz 5 dzien a waga tylko 1,5 kg

Pasek wagi

ta dieta jest straszna, wytrzymałam na niej 3 dni, no fakt, ze schudlam duzo, bo w 3 dni prawie 4 kg, takie to troche nieprawdopodobne, ale z jakimi skutkami w trakcie diety: ogolne oslabienie, zawroty glowy, zero funkcnonalnosci, kazdy wysyilek fizyczny to byl koszmar, po 3 dniach zrezygnowałam.. i te dni poswiecenia poszly na marne, bo wracajac do normalnego odzywiania przytylam ponownie.. e jednym slowem: nie polecam!

dzien trzeci
jestem troche glodna ale nie jest zle. najgorsze sa wieczory slinie sie nawet na reklamie karmy dla psow.
dzsiaj pracuje dorywczo w restauracji. mam nadzieje nikt nie zauwazy jak bedzie mi cieknac slina po brodzie wprost do czyjegos talerza. hi hi hi
nie no zartuje nie bedzie tak zle.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.