Temat: Dieta dukana

Witam czy ktoś zaczął stosować dietę Dukana albo jest w trakcie? Ja dzisiaj zaczęłam i mam nadzieję że coś  tego wyjdzie.
Ja skończyłam niedawno bo to nie dieta dla fana warzywek, niestety. A tobie życzę powodzenia :)
Nie dziękuję, ale powiedz pomogła ci? Bo po twoim pasku widać że tak Ale mogę sie mylić?
kasiadziub - z tego co wiem to Dukan jest nastawiony dla osób, które mają dużą nadwagę i chcą sporo schudnąć..
Poza tym to chyba nie jest najlepsza dieta, bardzo często jojo po niej występuje.. nie lepiej MŻ + ruch?
A według ciebie 15 kg to mało? Mam nadzieję że sobie poradzę i może znajdzie się ktoś kto mnie będzie mnie wspierał. Chce schudnąć. Tusza została mi po dwóch porodach. Walczę z nią od prawie 3 lat. Mam zamiar się jej pozbyć.
kasiadziub na dukanie schudłam 4kg a zaraz potem waga stanęła, na mnie nie działa. A schudłam na SB
Co to jest te SB i MŻ ?
adveenture ma rację, lepsza MŻ, na dukanie ciężko jest wytrzymać, tylko białko i czasem warzywa. Ja polecam SB bo jest zdrowa i można ją stosować całe życie
SB to South Beach, czyli dieta plaż południowych
MŻ czyli mniej żreć

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.