- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
12 maja 2008, 15:28
Witam Was Kobietki (i nieliczni Rodzynkowie :-P)!
Postanowiłam założyć ten temat pod wpływem ciekawego spostrzeżenia - przeglądam sobie forum i widzę, że wiele (wielu :-) ) z Was interesuje dieta South Beach (stwierdzam to statystycznie po ilości wątków :-) ).
Bardzo mnie to cieszy ponieważ jest to naprawdę rewelacyjna dieta, najlepsza jaką znam, bo nie dość, że pyszna i zdrowa to jeszcze w 100% skuteczna! :-) Niestety spotykam coraz częściej wpisy, które cieszą mnie już nieco mniej - mianowicie opinie typu "nie sprawdza się", "nie schudłam" etc. Jednocześnie przeglądam (w pamiętniku) jadłospis osoby, będącej rzekomo na SB i ręce mi opadają.
DZIEWCZYNY!!!
Litości! Jak ktoś nie ma zamiaru trzymać się zasad diety, albo wręcz zupełnie nie zadaje sobie trudu poznania ich, to błagam, niech potem nie pisze, że to dieta jest nieskuteczna!!!
Tak się składa, że 3-4 lata temu schudłam na tej diecie ok 30 kg. Bez głodówek, bez jojo, bez szkody dla cery, włosów, paznokci. Morfologia, cholesterol, cukier - wszystkie wyniki miałam książkowe.
Przez 2 lata - trzymając się zasad diety z drobnymi i SPORADYCZNYMI odstepstwami od normy - bez wysiłku utrzymałam wagę.
Potem przyszło małe zawirowanie, z diety zrezygnowałam i 30 kg wróciło.
Od 5 maja znów zaczynam SB i wiem, że znów schudnę, bo ta dieta jest po prostu NAUKOWO skuteczna :-)
Tak czy siak w kwestii tej diety uważam się za eksperta :-P (a nawet jeśli czegoś nie wiem, to mam wszystkie książki dr Agatstona łącznie z kucharską ;-) ), a ponieważ wiem, że również na stronach internetowych (poza oficjalną stroną dr Agatstona) często pojawiają się bzdury więc jak coś - po prostu służę Wam informacją :-)
Pozdrawiam wszystkich Plażowiczów :-)
3 czerwca 2014, 11:04
Zabba- chce schudnac do 65kg, bo to moja waga od lat i nie moge za zadne skarby.
3 czerwca 2014, 11:15
Zabba- chce schudnac do 65kg, bo to moja waga od lat i nie moge za zadne skarby.
ja bardzo bym chciala wazyc tak 78 kg mam 180 wzrostu wiec ta waga byla by ok ale za chiny ludowe nie chce zejsc mi szybko waga :/ szybciej zeszlo mi - 30 kg nic te 4 kg :/ i jaka tu sprawiedliwosc ????????
3 czerwca 2014, 11:19
Kochana ile teraz wazysz? Wysoka jestes wiec musi sie gdzies to wszystko rozlozyc.
Wyslalam Ci wiadomosc na poczte.
3 czerwca 2014, 11:25
agus2006
startowalam z wagi 117 kg teraz waze 82 kg.
30 kg zrzucilam w ciagu 7-8 mies, i po jakims czzasie zeszla reszta :/
teraz ciezko jest a przeciez to tylko 4 kg.
waga nieraz sie waha +/- 2 kg .....
jestem wysoka i nikt nie daje mi tych 82 kg. to wielki plus dla mnie :D :D
Edytowany przez bd87aa1703ed5972daaaa99050121d78 3 czerwca 2014, 11:30
3 czerwca 2014, 11:28
Wydladasz bardzo dobrze i w zyciu 82kg bym Ci nie dala. Coz czasami te 4 kg ciezko jest zrzucic- mi jest bardzo ciezko- pol roku sie mecze i nic.
Cwiczenia dodalam, rower i nic. Ograniczylam wieczorne jedzenie- od 18nic a waga ani drgnie.
3 czerwca 2014, 11:29
ja nie prowadzilam zadnej diety..... jadlam wszystko ale mnie + cwiczenia duzo cwiczen stracilam 150 cm z calego ciala ........
3 czerwca 2014, 11:37
wejdz do mojego pamietnika zobacz tam sa zdj np. brzucha balam sie ze bedzie mi wisial a tu niespodzianka nic a nic :)
a bylo tak! tu mialam jeszcze zalozona bielizne wyszczuplajaca
3 czerwca 2014, 13:14
Witam. :)
Zabaa2013 piękna przemiana. Gratuluję! :)
Ja najbardziej cieszę się z tego, że w końcu powoli schodzą mi obrzęki z łydek. Robiłam badania, konsultowałam się z lekarzem i słyszałam jedynie, że taka jest moja "uroda" i dużo w tym temacie zrobić nie mogę. A jednak obcięcie węglowodanów pomogło. :)