Temat: Dieta zgodna z grupą krwi

Jestem urodzonym A. Od dawna interesuje mnie dieta zgodna z grupą krwi, wiem, że zaraz pojawią się głosy, że to wariactwo itd. Zagłębiłam się po części przez moje studia w ten temat i sądzę, że rzeczywiście może być coś na rzeczy :) Czy ktoś się przyłączy? :)

Pasek wagi

A ja jestem przetoczonym B :p

Mnie również bardzo ciekawi ta dieta. Ja jestem B. 

Pasek wagi

Ja dzisiaj oddalam wspolokatorowi wszystko co miesne i chleb moja polka ubogacila sie o kefir makrele i glowmie warzywa mi przeznaczone:) zobaczymy co z tego bedzie :) mam nadzieje zmienic moje dotychczasowe nawyki :) Jako A jestem rolnik :))) wiec prawie wegetariansko :)

Pasek wagi

Też jestem A. parę lat temu usłyszalam o tej diecie. Nawet ją wtedy wprowadziłam w życie, ale bez wiekszych trudnosci. Nigdy mięsa za bardzo nie jadłam- teraz to już w ogole, więc specjalnych wyrzeczeń nie było. Z tego co pamiętam, to tylko z odstawieniem niektórych warzyw miałam większy problem. Bardzo dobrze sie na niej czułam. 

Tak, slyszalam o tym dosc sporo i tez sporo czytalam,(mam nawet kilka ksiazek na ten temat) bo wydaje mi sie, ze jest cos na rzeczy. Ogolnie jak ktos ma mozliwosc stosowac taka diete to polecam ;-) sama bym sie za nia zabrala. a jestem grupa 0 - czyli drapieznik i miesozerca xd wszystko sie zgadza :p

Pasek wagi

ooo Zoolaah to super :) troche Ci zazdroszcze ja uwielbiam nie tyle co miesko (bo od dawna nic innego niz drob nie jem), ale nabial - mleko, owsianka, jogurty, twarozki, a tu mi kaza odstawic na rzecz kefiru i mleka sojowego, sprobuje :) Slodycze tez moja pieta Achillesowa, ale z tym radze sobie przez wyznaczanie dnia w miesiacu kiedy mi wolno + wyzwanie na vitalii i super! :) Zobaczymy jak mi to pojdzie bede dawac znac :) Dzielcie sie swoimi doswiadczeniami! Jestem bardzo ciekawa! Tymczasem ruszam na moj tzeci biego-marsz, bo zaczynam sie uaktywniac ! :)))

Pasek wagi

Probuje, jesli chodzi o ogolne samopoczucie narazie nie czuje wielkich zmian :) Tofu okazalo sie super, z kefirem nieco gorzej, w sobote pozwole sobie na miesko biale :) No i waga - 1,5kg mniej... :o nie mam pojecia jak, bo przez ostatni tydzien ani nie biegalam ani nie cwiczylam (sesja...) moze z tych nerwow, bo warzywka wpierniczam rowno :D

Pasek wagi

Taka ciekawostka: http://www.odchudzaniebezkitow.pl/2,2/odzywianie/ciekawostki/czy-dieta-zgodna-z-grupa-krwi-naprawde-dziala,145.html

Mam grupę krwi A, po tygodniu przeszukała bym dokładnie lodówkę, po dwóch tygodniach zrobiła bym nalot na masarnię

:D

:D

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.