Temat: Odchudzanie na zawołanie

Znalazłam tą dietkę na www.odchudzanienazawołanie.pl . Stosowałyście? Działa? Warto ją kupić? Jakie rezultaty?
Przy tej diecie chudnie się na 7-9 dzień. Większy spadek wagi przy stosowaniu po raz pierwszy związany jest ze zwiększonym piciem wody mineralnej u osób dotychczas dużo nie pijący. Im ma się mniejszą nadwagę tym przez te 9 dni schudnie się mniej. Moja siostra przy BMI 22 schudła tylko 1,5 kg ale to jej już wystarczyło. Trzymam za wszystkich kciuki!

Czy  moglabym prosic  o dietke w  dwoch wersjach  ...pamietnik xmala

Dziekuje

Mógłby mi tez ktoś wysłać te dietę?
misia08050@o2.pl
dziękuje z góry :)
ja tez poprosze o diete  :))
BlackEyes prosiła, bym przekazała Wam, że wysłała już dietkę wszystkim chętnym i jeśli ktoś jeszcze by chciał - to wyśle też ;)
Pozdrawiam
ja tez poproszę monisia195@vp.pl z góry dziękuje :)

tez bym prosila  :)

kasi3k1@gazeta.pl

Bylam na tej diecie schudlam 2kg :) ale pozniej cos nie moglam juz .. sama nie wiem czemu , a przestrzegalam diety ; |||
jeśli mogę prosić wyślij mi ta diete ^^
z góry dziękuję; *
Też byłam na tej diecie, tzn. na turbo - bity miesiąc. Schudłam marne 2kg, które powróciły od razu jak przestałam ją stosować. I nie żarłam jak prosie, tylko urozmaicałam te jedzenie co było napisane na kartkach. No i przede wszystkim to jest monotonne.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.