Temat: Dieta na przytycie.

Witam dziewczyny ,pisze tu w sprawie chłopaka.Chcę przytyć 10kg na "mięśnie" od miesiąca chodzi na siłownie. Jaki jadłospis dla niego?
dużo białka
dużo mięsa

zresztą myślę że na forach kulturystycznych szybciej znajdzie fachową poradę

dużo białka, niech wpisze sobie w google jakie produkty dużo go zawierają i już, ale przede wszystkim piersi z kurczaka, indyka, jogurty i przetwory mleczne
Pasek wagi
EEEE troszkę błędne odpowiedzi. Chłopak musi wybrać sobię dietę" zbilansowoną, wysokowodanową , ckd lub cos podobnego. Trening typowo siłowy z nastawieniem na ćwiczenia złożone chyba , że jest zawodowcem niech izoluje. Polecam trening ogólnorozwojowy więcej dowie się na necie. Dieta z nadwyżką  200-300kcal dziennie będzie ok. I zalerznie od diety rozkład makrskładników z czego białko utrzymuje sie w granicach 2-.2,5 gr na kg masy ciała reszta węgle i tłuszcze. Jesli jest chudy jak tyczka niech nastawi sie na węgle ale pamięta tez o kw.tłuszczowych. Jogurt na mase to jak ciasto na redukcje nic nie da a można jeść smacznei, zdrowo i sobie rosnąć:)

Sorki za dubla. Zapomniałem dodać , że nie urosnie czysto wmięsnie ponieważ jest to teoretycznie nie mozliwe. Jak będzie dobrze jadł i tak przybędzie w tłuszcz bo taka kolej rzeczy. Niech sie nastawi na 15 kg masy z czego 5 to będzie tłuszcz. . Odżywki i inny proszek niech sobie daruje bo zapewne ma juz taki plan jak każdy początkujący. Do tego jaki ma typ budowy? mezo,endo,ekto morfik? 
" mezo,endo,ekto morfik" nie mam pojęcia..
niech troszke poczyta na ten temat:) z rok czasu zajmie mu dochodzenie co do czego dokładnie, jak gdzie po co ale jeśli liczy na pozytywne efekty a nie na zalanie się to musi. Chyba , że stać go na usługi trenera który będzie mu układał jedłospis i treningi przez neta. W razie jakbyscie potrzebowali pomocy zawsze możecie sie odezwać na pw:)
30% bialka, 70 % weglowodanów - gwarantowane i tstowane przez kolegów
Pasek wagi

Czy aby napewno. Każdy człowiek jest inny widocznie mieli podobne upodobania przez organizm. Pozatym gdzie tłuszcz? podałaś to tak ogólnie , że idzie się przestraszyć że ktoś móglby tak jesć. Ważne jakie białko i kiedy, w jakiej formie i inne pierdoły. Taki temat warto rozwinąć jak już się wypowiada jak to zrobić.


© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.