Temat: dieta niełączenia

dziewczyny proszę pomóżcie mi i dajcie jakieś namiary na dobrą stronkę o diecie niełączenia, a może ktoś jakaś książkę w pdf posiada??? albo tutaj na Vitali jkiś temaciek taki poszerzony z przepisami???

dzięki i pozdrawiam

p.s ja co nieco znalazłam, ale może ktoś coś obszerniejszego ma???
Pasek wagi
Rozumiem że chcesz przepisy na produkty mono? Na dłuższa metę znów wrócisz do wagi. Jeśli chcesz schudnąćź raz a dobrze to tylko trzymając się jednej wyznaczonej diety.
Spróbuje Dukana (jeśli masz tyle zapału...bo to restrykcyjnie trzeba przestrzegać ale daje dobre efekty, tylko przeczytaj książke..na chomiku jest tego bardzo dużo) albo DR Montigniaca lub SBeach. Ja osobiście jestem na Dukanie, moja siostra na Monitgniacu i idzemy mniej więcej w podobnym tempie. Z tym że moja sis ma więcej do stracenia:)
Jeśli chcesz to chętnie Ci podpowiem gdzie szukać dobrych info na temat Dukana. Wracam do formy po drugim dziecku i uważam że dobrze zrobiłam wybierając tą właśnie dietę. Mój mąż nie może uwierzyć że tyle pochłaniając można spadać z wagi (dzisiaj na deser jadłam ciasto jogurtowe z budyniem...:D)
Radzę wolniej a skuteczniej...szybko nie jest ani zdrowo ani na trwałe
xeniaa, ona nie pyta o diete mono. Dlatego nie polecaj jej też głupiej diety dukana. Ona pyta o diete niełączenia, czyli jesz wszystko tylko np nie łaczysz białka z weglami i na obiad jesz wegle a na kolacje białko. 
Ja też niewiele wiem o tej diecie mimo ze starałam sie coś wiecej znaleźć i wytyczne nie sa dokładne, w kazdym poradniku inne :(
dimara, daj maila przesle Ci bardzo dobra ksiazke o diecie nielaczenia.
zuzek, czy mogłabyś mi także przesłać?:D
Mnie także :) a mail na prive :)
Pasek wagi
dawac maile wysle hurtem :)
dimara@poczta.onet.pl

z góry dzięki bardzo:)
Pasek wagi
> Rozumiem że chcesz przepisy na produkty mono? Na
> dłuższa metę znów wrócisz do wagi. Jeśli chcesz
> schudnąćź raz a dobrze to tylko trzymając się
> jednej wyznaczonej diety.Spróbuje Dukana (jeśli
> masz tyle zapału...bo to restrykcyjnie trzeba
> przestrzegać ale daje dobre efekty, tylko
> przeczytaj książke..na chomiku jest tego bardzo
> dużo) albo DR Montigniaca lub SBeach. Ja osobiście
> jestem na Dukanie, moja siostra na Monitgniacu i
> idzemy mniej więcej w podobnym tempie. Z tym że
> moja sis ma więcej do stracenia:)Jeśli chcesz to
> chętnie Ci podpowiem gdzie szukać dobrych info na
> temat Dukana. Wracam do formy po drugim dziecku i
> uważam że dobrze zrobiłam wybierając tą właśnie
> dietę. Mój mąż nie może uwierzyć że tyle
> pochłaniając można spadać z wagi (dzisiaj na deser
> jadłam ciasto jogurtowe z budyniem...:D)Radzę
> wolniej a skuteczniej...szybko nie jest ani zdrowo
> ani na trwałe


po pierwsze to nie dieta mono, a po drugie Dukana mam już za sobą i nie uważam, żeby było to coś dla mnie.
ja chcę jeść wszystko:)
Pasek wagi
i mi, zuzek? napisałam na priva

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.