Temat: Uda...

Hej!

Bardzo przeszkadza mi moja wewnętrzna strona ud, na samej górze (przy kroku) uda bardzo się o siebie ocierają, mam takie "poduszki", bardzo szybko przez to przecieram spodnie.

Kiedyś miałam tzw. "szparę" między udami, a teraz, gdy przytyłam znowu to dziadostwo się pojawiło... Jest tego naprawdę sporo :(

 

Macie może jakieś sprawdzone sposoby na to?

 

Kiedyś pozbyłam się tego dietą i rowerkiem stacjonarnym, ale to troszkę zajęło czasu.

 

Teraz jeżdżę czasem na rowerze, nie jem słodyczy (od 3 tygodni - zero, nawet miodu), piję dużo wody i herbat bez cukru, masuję się bańką chińska, stosuję oliwkę wyszczuplającą i czasem peeling z kawy naturalnej. Do tego czasem agrafka i wszędzie z buta (brak auta, na moje szczęście).

 

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

Pasek wagi
mel b pośladki i nogi ćwicz
Pasek wagi
agrafka- najlepsze ćwiczenie
Pasek wagi
ja ćwiczę z Mel B. :)
też mam takie poduszki, ale walczę z nimi czwarty tydzien i jest coraz lepiej!

Dziękuję za wskazówki :)

Muszę ostro się wziąść za ćwiczonka i jeszcze lepszą dietę.

Pasek wagi

monada napisał(a):

też mam takie poduszki, ale walczę z nimi czwarty tydzien i jest coraz lepiej!

 

A co takiego robisz jeśli mogę zapytać? ;-)

Chcę się tego pozbyć raz na zawsze ...

Pasek wagi

LedDeth napisał(a):

agrafka- najlepsze ćwiczenie

Cześć zakupiłam niedawno ale nie wiem ile i jak robić, jesteś w stanie mi coś pomóc ??
Wczoraj zrobiłam 5 serii po 10 scisków między kolanami - wstyd się przyznać ale... nie jestem w stanie więcej moje nogi są po tym dziwne, to pewnie mięśnie których chyba nigdy w życiu nie czułam.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.