Temat: Powrót do wagi i efekt jojo

Witajcie kochani niestety po raz kolejny wróciłam do wagi wyjściowej i nawet więcej ważę. Założyłam konto na Vitalii po raz kolejny mam nadzieję że  to będzie konkretny powrót. Zrobię to dla zdrowia i dla swojego przyszłego dzieciątka. Wiem że mam niska motywacje i wiem że biadoleniem nic nie zmienię a nawet pogorszę swwoje nastawienie ale nieraz jest tak cięzko. No ale cóż robię to dla siebie i chcę w końcu wytrwać do końca bez gadania na około do wszystkich, zacząć działać musze.
nie wiem za bardzo co chcesz powiedzieć swoim postem

może opowiedz cos o swoim odchudzaniu, tyciu
bo dieta to nie chwilowy kaprys - to nowy styl zycia :) inaczej zawsze będzie jojo 

jagoa napisał(a):

bo dieta to nie chwilowy kaprys - to nowy styl zycia :) inaczej zawsze będzie jojo 

Tak  niestey  bywa że gdy  osiągniemy to o co  długo walczymy potem zaczynamy  wracac do  starych  nawyków żywieniowych i  bach ! Znowu  jesteśmy  na starcie a do  mety  dalekooooo
No cóż trzymam kciuki, bo nie wiem co bym innego mogła tu powiedzieć ;/
aha... a jakie masz pytanie ?
Pytania niemam po prostu udowodnić sobie że mogę zacząć na Vitalii bez biadolenia  bo to i tak nic nie zmieni, mimo że jest ciężko nawet bardzo nieraz.

acermania1983 napisał(a):

Pytania niemam po prostu udowodnić sobie że mogę zacząć na Vitalii bez biadolenia  bo to i tak nic nie zmieni, mimo że jest ciężko nawet bardzo nieraz.


Super, ale nie wiem po co temat zakładasz, o takich przemyśleniach to pisz w pamiętniku i nie zaśmiecaj forum.
ok dzięki za uwagę

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.