Temat: Jak się prezentuję?

Mierzę 168 cm. Oto pytania:
1. Na ile kg wyglądam?
2. Ile powinnam schudnąć?
3. Jaki typ figury?
4. Jak ogólnie oceniacie moją sylwetkę?
5. Jak mam szansę wyglądać jak schudnę? (najlepiej zdjęcie, nazwiska, jakieś konkretne przykłady)
6. Czy moja budowa jakoś się jeszcze zmieni? (Mam 16 lat.)
Moja historia w skrócie.
"Odchudzam się" od kilku lat. Bardzo chcę być szczupła, ale się chyba trochę boję. Mam słomiany zapał, dietę kończę po kilku godzinach lub zaczynam od jutra. Chcę wyglądać w miarę na sylwestra, choćby t było 5 kg, to suuuperfajnie.
6. Jak radzicie sobie z utrzymanie motywacji, diety itd? Zwłaszcza na początku...

Błagam dajcie mi kopa w tyłek! Zdjęcia:


 jak bedziesz traciła na wadze to talia bedzie bardziej widoczna. Ale to tylko moje zdanie :) wiem po sobie ;)

monia624 napisał(a):

ladyofdarknesss napisał(a):

Twoja figura przypomina klepsydre ;))
E tam, klepsydra ma mega wcięcie w talii ( np. moja mama - biodra -100, biust - 90, talia - 62 :P)Jak dla mnie to jesteś kolumną. A schudnąć możesz tak z 8kg
biust mniejszy od bioder, biodra - talia > 30 cm  to  nie jest klepsydra!
Dlatego napisałam chyba ze koleżanka wie lepiej...  

KtoPytaNieBladzi napisał(a):

monia624 napisał(a):

ladyofdarknesss napisał(a):

Twoja figura przypomina klepsydre ;))
E tam, klepsydra ma mega wcięcie w talii ( np. moja mama - biodra -100, biust - 90, talia - 62 :P)Jak dla mnie to jesteś kolumną. A schudnąć możesz tak z 8kg
biust mniejszy od bioder, biodra - talia > 30 cm  to  nie jest klepsydra!


O cóż Tobie chodzi?
Dopsz. Masz Tygrysku 16 lat, powiedz mi, jak to się odchudzasz od kilku lat? Nie wiem ile ważysz, ale ja bym na Twoim miejscu zrobiła dwie rzeczy- odstawila słodycze i śmiecie oraz pokochała wf, czy inne aktywności- rower, basen. Mam córkę w Twoim wieku i gdyby mi się chciała odchudzać, to są pierwsze rzeczy, których bym dopilnowala. Z dietami nie szalej, potrzebujesz paliwa dla mózgu, jedz mądrze i się ruszaj. A śliczna i tak jesteś.
Pasek wagi
1. Dałabym Tobie ok.  67/8 kg
2. Myślę że tak do 10 kg i będzie ekstra
3. Niestety nie znam się 
4. Jesteś proporcjonalna, a jak zrzucisz te pare kg to będziesz laską ! :)
6. na pewno tak
1. Na ile kg wyglądam? jeśli masz 168 to jakieś 68-70 (góra ok, dół toporny)
2. Ile powinnam schudnąć? myślę, że tak do wagi 57kg
3. Jaki typ figury? ciężko określić, bo masz spore uda, ale góra nie jest bardzo mała jak przy gruszce, masz boczki
4. Jak ogólnie oceniacie moją sylwetkę? średnio, masz 16 lat, ale trochę się zapuściłaś - chodzi mi o sprężystość ciała
6. Czy moja budowa jakoś się jeszcze zmieni? (Mam 16 lat.) - nie sądzę, ale jak schudniesz to będziesz miała super kobiecą figurę
trochę schudnij i poćwicz
Pasek wagi
Wazę 71 kg. Wcale nie mam mniejszego biustu od bioder. Są równe praktycznie co do cm. Jestem w piżamach, bez biustonosza, może dlatego odniosłyście takie wrażenie.
Bardzo dziękuję za wszystkie odp ;)
a moje wymiary to 97-73-97 ;)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.