- Dołączył: 2012-02-20
- Miasto: Namur
- Liczba postów: 144
28 lutego 2012, 13:31
Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na pojawiające się przy odchudzaniu/tyciu rozstępy?
U mnie pojawiły się jakiś czas temu i obawiam się, że przy odchudzaniu będzie coraz gorzej. Rozglądam się po sklepowych półkach, ale chyba nie do końca wierzę w 'gwarantowane efekty' różnych maści, balsamów, serum, etc.
Czy ktoś tutaj wypróbował już jakiś skuteczny produkt? Może jakieś zabiegi? Czy to w ogóle jest możliwe, aby się ich pozbyć i do nich nie dopuścić?
- Dołączył: 2012-01-23
- Miasto: Warszawa
- Liczba postów: 956
10 marca 2012, 09:31
Mi rozstępy zniknęły ( oczywiście nie całkiem) po oliwce i peelingu kawowym.
- Dołączył: 2010-07-31
- Miasto: Warszawa
- Liczba postów: 7622
11 marca 2012, 20:40
revelek napisał(a):
ja mam po ciąży - stosowałam balsamy i maści przeróżne, z różnych półek cenowych i efekt taki sam - żaden :(
Podobnie.Zaniechałam kupowania różnych preparatów.Stosuję piling i balsam po kąpieli.Skóra jest przyjemniejsza w dotyku,ale rozstępy takie jakie były takie są.Pogodziłam się z tym.
- Dołączył: 2012-03-24
- Miasto: Katowice
- Liczba postów: 126
24 marca 2012, 15:50
Nie ma co się dołować dziewczyny! Mnie się rozstępy robią bardzo łatwo. Sam stres wpływa na to, że włókna kolagenowe stają się luźniejsze, a przez co rozstępy wychodzą na światło dzienne ... Ja stosowałam kosmetyki z Perfecty. Ten na rozstępy jest zadowalający. Napina skórę i same pręgi pod palcami są jakby mniej wyczuwalne. Aktualnie 2 miesiąc stosuje bio oil. Widzę znaczne efekty. Do piersi polecam Perfecta mama. Jest rewelacyjny. Skóra jędrna, napięta i jeśli któraś ma problem z nabrzmiałymi piersiami przed lub po okresie, wyciąg z kapusty zawarty w kremie działa cuda ;)))).
Pozdrawiam! i głowa do góry. Na rozstępach świat się nie kończy. :)))