Temat: chyba juz bede musiała taka byc ..

;(
setki rozpoczynań "diety" chociaż i tak żadnej nie było ;(

nie umiem schudnąć i tego nie zrobie...zawsze musze coś wpieprzyć ;/ jeszcze teraz idzie zima...nie ma jak ćwiczyć ani nic =( to wszystko jest bezsensu....nie mam  motywacji....nic...pustka ;[
czuje sie jak wieloryb ;(((



przepraszam...ale musiałam sie gdzieś wyżalić ;/ ;(
mam to samo. przed weekendem mialam taki smetny nastroj. od wczoraj powoli jem normalnie juz. powoli, male ilosci :)
Masz 15 lat jak ja z tego co pamiętam ;) Ja 2 dni temu załozyłam sobie zeszyt i mam jeszcze z dzisiejszym dniem 68 dni na schudnięcie.. Skrupulatnie zapisuje co zjadlam i ćwiczyłam ;D Polecam .! ;))
ale ja tak 2 dni pociągne a potem juz mi sie nie chce ;(
165 i 57 kg, nie przesadzaj, nie masz sie z czego wybitnie odchudzac, no min to 54-53 mozesz wazyc, zeby byc na prawde szczupla
Ćwiczyć można w domu.
Dietę można samemu sobie ułożyć.
no wlasnie, problem w tym ze po kilku dniach sie nie chce.

ja mysle zeby jesc male porcje tego co sie lubi ( w miare rozsadnie)

machanie noga w domu? fajnie dla tej ktore ma juz szczuple cialo, ja np musialabym sie latami nameczyc nad efektem jak "intruktorki fitnesu z gazety"
oj dużo widać nas tutaj
A z czego Ty chcesz schudnąć? Przeciez szczupla jestes ;)
Hej, niedawno zalozylas grupke wsparcia i co  Musisz tez dawac przyklad, a nie zalamywac sie...

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.