Temat: Zdrowa Rywalizacja Punktowa, część 65. 16.04-20.05

Zdrowa Rywalizacja Punktowa, część 65

Poprzednia edycja

Zapisy ZAMKNIĘTE

Czas trwania: 5 tygodni

16 kwietnia 2018 (poniedziałek) - 20 maja 2018 (niedziela)

Zapraszam wszystkich serdecznie do 65 części naszej wesołej rywalizacji! Na czym polega akcja? Na wspólnej walce z kilogramami! Jeżeli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i prowadzić zdrowy tryb życia, to miejsce jest dla Ciebie. Co z tego masz? Uczestnicy poprzednich edycji ZRP mogą potwierdzić, że dzięki tej niewinnej rywalizacji zyskasz motywację, wsparcie w grupie, miejsce do wygadania się na każdy temat i oczywiście nowych znajomych. Wszyscy dążymy do tego samego: zbudowania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych łącząc je z ćwiczeniami!

Zasady: NIE PISZEMY W TEMACIE DO CZASU ROZPOCZĘCIA EDYCJI. PROBLEMY Z WKLEJENIEM TABELKI SĄ WYJAŚNIONE PONIŻEJ. W RAZIE POTRZEBY PISZCIE NA PRIV NIE W TEMACIE.

1) Zapisy do Zdrowej Rywalizacji Punktowej cz. 65 zbieram do poniedziałku 16 kwietnia 2018 do godziny 10-ej.
2) Akcja trwa do 20 maja. Potem kolejna część...
3) Każdego dnia zdobywamy punkty za dane kategorie opisane poniżej. Należy wpisać je do tabelki, po czym w każdy wtorek tworzony będzie ranking - zarówno ogólny jak i tygodniowy - według zdobytych punktów.
4) Zgłaszamy się do akcji poprzez wklejenie poniższej tabelki. Wklejona tabelka = chęć uczestnictwa.Przy dopisywaniu punktów czy w kolejnych tygodniach EDYTUJEMY post z naszą tabelką, nie dodajemy nowych - wszystko po to, by było przejrzyście i łatwo dla mnie znaleźć Wasze tabelki.
5) W każdym tygodniu wpisujemy aktualne daty, numer tygodnia rywalizacji i sumę uzyskanych punktów - ułatwia to tworzenie rankingów.
6) Pogaduchy zostawiamy na później - kiedy nasza grupa będzie pełna i gotowa do ruszenia zacznie się pisanie o wszystkim i o niczym. Do tego czasu proszę o wklejanie tylko tabelek, bez zbędnego zaśmiecania. Czyt. wyżej.
7) Osoby na rygorystycznych dietach nie zostaną przyjęte do grupy (głodówki, diety poniżej 1000 kcal czy poniżej PPM). To samo tyczy się osób dążących do wagi poniżej normy.
8) Bardzo proszę o zapisywanie się tylko osób zdecydowanych, które nie wykruszą się po kilku dniach i są pewne, że wytrwają do końca.
9) Gramy fair. Jeśli chcecie kogoś oszukać - to tylko siebie. Wpisujemy więc punkty zgodnie z prawdą.

Zgłoszenie do akcji:
Twoje zgłoszenie = wklejenie tabelki. Nie musicie pisać postów z prośbami o dodanie. Jak tylko dodasz swoją tabelkę automatycznie jesteś zapisana/y do naszej rywalizacji. Jeżeli masz problemy ze skopiowaniem i wklejeniem tabelki polecam zmianę przeglądarki na Mozillę Firefox. Na niej wszystko powinno działać prawidłowo! Innym sposobem jest wklejenie tabel do Worda i z Worda na Vitalię.

Co należy podać przy zgłoszeniu?
1) Wagę początkową (z jaką dołączamy do akcji)
2) Wzrost w centymetrach
3) Cel do osiągnięcia – pod koniec edycji napiszcie proszę ile łącznie schudłyście, to mi bardzo ułatwi sprawę w liczeniu
4) Centymetry (mierzymy najszersze miejsca)
5) Wiek (jeśli ktoś bardzo nie chce, to nie jest to obowiązkowy punkt).

100 dni do czego?

Pasek wagi

Swantie7 napisał(a):

100 dni do czego?

Do festiwalu Sunrise ;)

Pasek wagi

Balonkaa napisał(a):

Swantie7 napisał(a):

100 dni do czego?
Do festiwalu Sunrise 

aaa super <3 to do roboty :D

Melduję się w tej edycji :) W poprzedniej przestałam się udzielać, chociaż co jakiś czas czytałam, co tam napisałyście :) Jak będzie w tej nie wiem, ostatnio nie mam czasu w pracy na Vitalię ;) a głównie z pracy coś tam stukałam :) Zobaczymy. Tak czy inaczej tabelki jak zawsze uzupełniam :) Muszę się wziąć za siebie, bo w poprzedniej edycji straciłam tylko 0,5 kg :( W wymiarach oczywiście żadnych różnic w zasadzie. Więc muszę chyba przycisnąć, chociaż też nie powiem, żebym jakoś specjalnie odpuściła... Ale nie ma co narzekać, jedziemy dalej :) Nawet ten -0,1 tygodniowo to zawsze -0,1 - 2 lata i będzie waga docelowa :p No i przede wszystkim nie w górę, a to też ważne.

EDIT: Ja się melduję dopiero, a tu już 20 stron :) Ale ciśniecie :) Sorki, ale nie nadgonię wszystkiego... Za to ta tarta na górze strony... mmmmmmmm... Jadłabym :D

cześć kropka (pa) doceniam, że skrupulatnie uzupełniasz tabelki mimo braku czasu :D to się ceni ;)

Przyrzekam sobie i wam, że jutro odstawiam słodycze. Już wszystko z domu wyjedzone i nie mam zamiaru kupować więcej(smiech)

A tak z innej beczki to powiem wam, że jeszcze na początku roku miałam mega czerwone rozstępy, kupiłam sobie balsam palmers i teraz po nich normalnie ani śladu (strach) tylko w jadnym małym miejscu nad łydką mi zostały bo tam rzadko smarowałam. Ale jestem w szoku, nie sądziłam, że pomoże. 

Aenu pytanko, nie wygodniej ci skopiować tabelkę niż wklejać obrazek z nią? :D

Hey kropeczko<3

Maratha napisał(a):

Dominika47 napisał(a):

TakaJednaGrubinka napisał(a):

powodzenia na egzaminie  :-)  ja dzisiaj robię domowa pizzę na mące orkiszowej. W ogóle to mam problem żeby dobijać białka do wyznaczonej normy.
niedziękuję  hmm to ja na odwrót, zawsze mam sporo białka. I smacznego <3
Ja sie staram bialko trzymac ponizej 100g tak kolo 20% ale wychodzi roznie, przewaznie konczy sie tym ze obcinam miesko z obiadu  ale wtedy musze kombinowac z olejem/majonezem do salatki albo dodac masla do warzyw bo z kolej kcal mi leca... Chyba tez dlatego troche mnie juz keto meczy, bo staram sie robic porzadnie wiec kombinuje jak kon pod gore... 

U mnie białko powinnam trzymać ok. 75g, a średnią mam zazwyczaj 80-90g :| Także chyba wszyscy na wyższych tłuszczach mają problemy z białkiem. Olej kokosowy trochę pomaga, ale i tak zazwyczaj zjadam tyle mięska, że jest go za dużo. A nie chce go obcinać (slina)

W imię buntu przeciwko brakom spadków wagi zjadłam dzisiaj bułkę! A co! I przekroczyłam węglowodany... O 1 g! (smiech)

EDIT: Jednak nie przekroczyłam xD Źle wpisałam jedną rzecz.

Pasek wagi

Corinek ty buntowniku (smiech)

Nawet zbuntować się porządnie nie umiem, bo i tak się mieszczę w makro (szloch) To jest już jakieś zboczenie związane z dietami (smiech)

Pasek wagi

Cześć dziewczyny. Jetem Gośka i od stycznia zabieram się za zgubienie kilku kilogramów, z marnym jak dotąd skutkiem. Teraz dzięki zdrowej rywalizacji mam mega powera i moja waga chyba sama się przestraszyła, bo od soboty spadło mi prawie 3kg. Wiem, że to jest nie możliwe, ale dzieje się naprawdę. Wiem też, że to jest chwilowe i spadek kiedyś się unormuje, ale póki co ,,chwilo trwaj":D

Pasek wagi

A ja się nażarłam pizzy i się nie mogę ruszać. Ale nie żałuję, ostatni cheat meal miałam 2 tygodnie temu więc należało mi się :3

Corinek napisał(a):

U mnie białko powinnam trzymać ok. 75g, a średnią mam zazwyczaj 80-90g Także chyba wszyscy na wyższych tłuszczach mają problemy z białkiem. Olej kokosowy trochę pomaga, ale i tak zazwyczaj zjadam tyle mięska, że jest go za dużo. A nie chce go obcinać W imię buntu przeciwko brakom spadków wagi zjadłam dzisiaj bułkę! A co! I przekroczyłam węglowodany... O 1 g! EDIT: Jednak nie przekroczyłam xD Źle wpisałam jedną rzecz.

Powiedziałabym, że 75 to w sumie malutko, więc się nie dziwię, że masz większą średnią. To jakby jedno mięsko dziennie wyrzucić z jadłospisu, ojej XD Nie przeżyłabym :D

kosia6 napisał(a):

Cześć dziewczyny. Jetem Gośka i od stycznia zabieram się za zgubienie kilku kilogramów, z marnym jak dotąd skutkiem. Teraz dzięki zdrowej rywalizacji mam mega powera i moja waga chyba sama się przestraszyła, bo od soboty spadło mi prawie 3kg. Wiem, że to jest nie możliwe, ale dzieje się naprawdę. Wiem też, że to jest chwilowe i spadek kiedyś się unormuje, ale póki co ,,chwilo trwaj"

Czeeeść! Ojtam, pewnie zgubisz zanim wróci ;)

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.