Temat: Zdrowa Rywalizacja Punktowa, część 47 termin 25.07 do 28.08

Zdrowa Rywalizacja Punktowa, część 47

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Czas trwania: 5 tygodni

25 LIPCA (poniedziałek) - 28 SIERPNIA (niedziela)

Zapraszam wszystkich serdecznie do 45 części naszej wesołej rywalizacji! Na czym polega akcja? Na wspólnej walce z kilogramami! Jeżeli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i prowadzić zdrowy tryb życia, to miejsce jest dla Ciebie. Co z tego masz? Uczestnicy poprzednich edycji ZRP mogą potwierdzić, że dzięki tej niewinnej rywalizacji zyskasz motywację, wsparcie w grupie, miejsce do wygadania się na każdy temat i oczywiście nowych znajomych. Wszyscy dążymy do tego samego: zbudowania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych łącząc je z ćwiczeniami!

Zasady: NIE PISZEMY W TEMACIE DO CZASU ROZPOCZĘCIA EDYCJI. PROBLEMY Z WKLEJENIEM TABELKI SĄ WYJAŚNIONE PONIŻEJ. W RAZIE POTRZEBY PISZCIE NA PRIV NIE W TEMACIE.

1) Zapisy do Zdrowej Rywalizacji Punktowej cz. 46 zbieram do NIEDZIELI 24.07 do północy. 
2) Akcja trwa do 28 sierpnia 2016 . Potem kolejna część...
3) Każdego dnia zdobywamy punkty za dane kategorie opisane poniżej. Należy wpisać je do tabelki, po czym w każdy poniedziałek tworzony będzie ranking - zarówno ogólny jak i tygodniowy - według zdobytych punktów.
4) Zgłaszamy się do akcji poprzez wklejenie poniższej tabelki. Wklejona tabelka = chęć uczestnictwa.Przy dopisywaniu punktów czy w kolejnych tygodniach EDYTUJEMY post z naszą tabelką, nie dodajemy nowych - wszystko po to, by było przejrzyście i łatwo dla mnie znaleźć Wasze tabelki.
5) W każdym tygodniu wpisujemy aktualne daty i numer tygodnia rywalizacji - ułatwia to tworzenie rankingów.
6) Pogaduchy zostawiamy na później - kiedy nasza grupa będzie pełna i gotowa do ruszenia zacznie się pisanie o wszystkim i o niczym. Do tego czasu proszę o wklejanie tylko tabelek, bez zbędnego zaśmiecania. Czyt. wyżej.
7) Osoby na rygorystycznych dietach nie zostaną przyjęte do grupy (głodówki, diety poniżej 1000 kcal). To samo tyczy się osób dążących do wagi poniżej normy.
8) Bardzo proszę o zapisywanie się tylko osób zdecydowanych, które nie wykruszą się po kilku dniach i są pewne, że wytrwają do końca.
9) Gramy fair. Jeśli chcecie kogoś oszukać - to tylko siebie. Wpisujemy więc punkty zgodnie z prawdą.

Zgłoszenie do akcji:
Twoje zgłoszenie = wklejenie tabelki. Nie musicie pisać postów z prośbami o dodanie. Jak tylko dodasz swoją tabelkę automatycznie jesteś zapisana/y do naszej rywalizacji. Jeżeli masz problemy ze skopiowaniem i wklejeniem tabelki polecam zmianę przeglądarki na Mozillę Firefox. Na niej wszystko powinno działać prawidłowo! Innym sposobem jest wklejenie tabel do Worda i z Worda na Vitalię.U mnie sprawdza się przeglądarka chrome.

Co należy podać przy zgłoszeniu?
1) Wagę początkową (z jaką dołączamy do akcji)
2) Wzrost w centymetrach
3) Cel do osiągnięcia – pod koniec edycji napiszcie proszę ile łącznie schudłyście, to mi bardzo ułatwi sprawę w liczeniu
4) Centymetry (mierzymy najszersze miejsca)
5) Wiek (jeśli ktoś bardzo nie chce, to nie jest to obowiązkowy punkt).

Pasek wagi

A ja dziś mam radochę, założyłam sobie nadzieję, że do weekendu zobaczę 60,9 kg na wadze i co?! Dziś środa i objawienie :D dietę ogólnie trzymam, ale ile razy trzymałam, a tak ładnie to nigdy nie leciało, więc zakładam że to może zasługa wody po części, bo piję od niedzieli duże ilości jak na mnie :)

myfonia, co do pogody to u nas mały armagedon, prawie jak pamiętne nawałnice z 2013 roku tylko bez gradu :) pozalewane ulice a co za tym idzie silniki, potoczki na chodnikach :)

Trufla gratki. 5 coraz blizej. Widzialas filmik jak Niepodległości zalalo? Ja to się cieszę, ze jednak samochód odpalił i nas nie zalalo :-P cała drogę czarną chmura nas goniła ale ja byłam szybsza :-D
Pasek wagi

Filmików nie widziałam, ale na fb 112 patrzyłam na fotki. Rozmawiałam z mężem przed 16 jak był przed Żorami i kazał nam się kategorycznie zbierać z Zuzą do domu :P na luzie zdążyłyśmy, ale potem już latałam po oknach patrzeć czy nic nie cieknie (mamy jakieś zrypane okna w sypialni i pokoju Z.), no i niestety przeciekły w małym pokoju... ale szmaty zatrzymały powódź :P 

A u mnie pod blokiem było tak:

Nie widać dobrze, ale pod mostem stała woda, aż po rozgałęzienie alejek po lewej stronie. Spłynęło też całe błoto, bo u góry za blokiem robią alejkę i jest rozkopany teren pod szeroki chodnik :)

Nie widzę foto. Zobacz sobie na fb kontakt24. Kurczę dzisiaj tak paskudnie, ze chyba zwariuje z dzieciakami. Już wymyślają. Mam nadzieje, ze w pt będzie ładnie bo mieliśmy w planach wesołe miasteczko.
Pasek wagi

Ja widzę ale jakieś rozjechane, nie wiem co z tą vitalią, nie pierwszy raz mam problem z dodaniem fotki :|

klasyfikacja tydz II

I miejsce kathrynn

II miejsce helvetka

III miejsce flame3x

dziewczyny gratuluję!!!

ale szczerze powiedziawszy ten tydzień nie był dla nas grzeczny a raczej mocno  grzeszny patrząc po wynikach....;(

no ale cóż przykładu Wam nie daję zbyt dobrego....i zwalę to na pogodę ;)

oby ten tydzień był dla nas lepszy!!! 8)

nie widzę wcale tabelki myfoni a tabelka puszka jest rozmyta....znowu jakiś problem z vitalią?

Pasek wagi

pogoda fatalna...wczoraj nas zalało a dziś ciągle dolewa....w takim tempie to żniwa skończymy we wrześniu....:<

Pasek wagi

ZEBERKA WIELKIE DZIEKI ZA PODSUMOWANIE.

U mnie tabelka myfoni sie wyswietla I wyglada na to, ze zdobyla 60 punktow bez spadku wagi w tym tygodniu. 

To ja chyba oddaje kroliczka :)

Pasek wagi

ale Ty masz 65 więc króliczek nadal Twój ;)

Pasek wagi

Zołazaaa - o rety, ale mieliście przygody. Dobrze, że z happy endem.

No właśnie, jak brałam letrox też miałam wrażenie, że chociaż nie tyję z kosmosu a przede wszystkim wyciągnął mnie z masakrycznej kilkutygodniowej ospałości i zmęczenia. A teraz znowu mnie to dopada... i już sama nie wiem czy senność i zawroty są przez pogodę, czy już brak hormonów. Póki co walczę, myślę pozytywnie - czekam na słonko, a za jakiś czas robię TSH i wio do endo jak znów wynik skoczy.

Trufla - to gratulacje. Oj jakie to piękne uczucie jak z wyprzedzeniem uda się zrealizować plan! :)

W takim razie przestaję narzekać na pogodę. U nas tylko chmurzyska i deszcz, bez atrakcji. A dziś nieśmiało przebija się słonko...

Dzięki Zeberko za podsumowanie - jakie śliczne króle, aż żałuję, że się na żadnego nie załapałam :(

Flame bardzo dobrze podała moje dane z tabelki, dziękuję :)

Miłego dnia i słonka!

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.