Temat: Zdrowa Rywalizacja Punktowa cz. 39: 19,10-22,11

Zdrowa Rywalizacja Punktowa, część 39

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Czas trwania: 5 tygodni

19 PAŹDZIERNIKA (poniedziałek) - 22 LISTOPADA (niedziela)

Zapraszam wszystkich serdecznie do 39 części naszej wesołej rywalizacji! Na czym polega akcja? Na wspólnej walce z kilogramami! Jeżeli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i prowadzić zdrowy tryb życia, to miejsce jest dla Ciebie. Co z tego masz? Uczestnicy poprzednich edycji ZRP mogą potwierdzić, że dzięki tej niewinnej rywalizacji zyskasz motywację, wsparcie w grupie, miejsce do wygadania się na każdy temat i oczywiście nowych znajomych. Wszyscy dążymy do tego samego: zbudowania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych łącząc je z ćwiczeniami!

Zasady: NIE PISZEMY W TEMACIE DO CZASU ROZPOCZĘCIA EDYCJI. PROBLEMY Z WKLEJENIEM TABELKI SĄ WYJAŚNIONE PONIŻEJ. W RAZIE POTRZEBY PISZCIE NA PRIV NIE W TEMACIE.

1) Zapisy do Zdrowej Rywalizacji Punktowej cz. 39 zbieram do wyczerpania 30 miejsc lub do poniedziałku 18.10 do północy. Pierwszeństwo mają osoby z poprzednich edycji.

2) Akcja trwa do 22 listopada. Potem kolejna część...

3) Każdego dnia zdobywamy punkty za dane kategorie opisane poniżej. Należy wpisać je do tabelki, po czym w każdy poniedziałek tworzony będzie ranking - zarówno ogólny jak i tygodniowy - według zdobytych punktów.
4) Zgłaszamy się do akcji poprzez wklejenie poniższej tabelki. Wklejona tabelka = chęć uczestnictwa.Przy dopisywaniu punktów czy w kolejnych tygodniach EDYTUJEMY post z naszą tabelką, nie dodajemy nowych - wszystko po to, by było przejrzyście i łatwo dla mnie znaleźć Wasze tabelki.
5) Pogaduchy zostawiamy na później - kiedy nasza grupa będzie pełna i gotowa do ruszenia zacznie się pisanie o wszystkim i o niczym. Do tego czasu proszę o wklejanie tylko tabelek, bez zbędnego zaśmiecania. Czyt. wyżej.
6) Osoby na rygorystycznych dietach nie zostaną przyjęte do grupy (głodówki, diety poniżej 1000 kcal). To samo tyczy się osób dążących do wagi poniżej normy.
7) Bardzo proszę o zapisywanie się tylko osób zdecydowanych, które nie wykruszą się po kilku dniach i są pewne, że wytrwają do końca.
8) Gramy fair. Jeśli chcecie kogoś oszukać - to tylko siebie. Wpisujemy więc punkty zgodnie z prawdą.

Zgłoszenie do akcji:
Twoje zgłoszenie = wklejenie tabelki. Nie musicie pisać postów z prośbami o dodanie. Jak tylko dodasz swoją tabelkę automatycznie jesteś zapisana/y do naszej rywalizacji. Jeżeli masz problemy ze skopiowaniem i wklejeniem tabelki polecam zmianę przeglądarki na Mozillę Firefox. Na niej wszystko powinno działać prawidłowo! Z tego co wiem, w Chromie czy Explorerze są problemy, więc Firefox jest raczej niezbędny;) Innym sposobem jest wklejenie tabel do Worda i z Worda na vitalię. Wszelkie problemy proszę zgłaszać do mnie w wiadomości.

Co należy podać przy zgłoszeniu?
1) Wagę początkową (z jaką dołączamy do akcji)
2) Wzrost w centymetrach
3) Cel do osiągnięcia – pod koniec edycji napiszcie proszę ile łącznie schudłyście, to mi bardzo ułatwi sprawę w liczeniu
4) Centymetry (mierzymy najszersze miejsca)

5) Wiek (jeśli ktoś bardzo nie chce, to nie jest to obowiązkowy punkt).

Pasek wagi

Ja nie jem ciastek, ale leniuchuję po obfitym obiadku u teściów :)

Pasek wagi

hej dziewczyny! ja po pierwszym tygodniu musiałam zrezygnować z rywalizacji, dopadła mnie obustronna rwa kulszowa także nie mam możliwości ćwiczyć ani balsamować się, praktycznie cały czas leże;(

Nie jem ciastek ale najadłam sie suuuper pysznego makaronu z warzywami i do tej pory jestem pełna. Jutro od rana bieganko :) 

Zeberko - ja miałam od czwartku gości i byłam w Bieszczadach :) Połaziłam po górach :) Naładowałam akumulatory :)

Pogoda i towarzystwo dopisało :) Było cudnie :)

Jesienna deprecha mi nie straszna :)

Pasek wagi

zeberka oczywiście,  że wciąż jesteśmy. Tylko u mnie w pracy jakieś dziwne roszady z grafikiem, i po wczorajszym ranku dzisiaj poszłam na popołudnie. A jak pracuję na popołudnie, to mój dzień jest jakiś strasznie krótki. (noc) Ledwie się ogarniam. A jutro też do pracy :-( 

Basiaak a ja się martwiłam, że leżysz tak ciężko chora, że nawet pisać nie masz siły. A tu proszę,  wycieczka w góry ;-) fajnie Ci. 

Balonkaa trzymasz się? Zdrowiej nam.

Jemenka a ten obiadek u teściów to taki codzienny czy była jakaś specjalna okazja? 

Pasek wagi

Jak samopoczucie przy niedzieli dziewczyny? Ja niestety dzisiaj pracuję, więc połowa dnia nie należy do mnie :-( ale popołudniu zamierzam to nadrobić. :-) 

Pasek wagi

U mnie -0,4 więc bardzo miły początek dnia :)

Maggie- zwykły obiad, bez okazji ;)

as-kus- u mnie też spadeczek, więc humor od razu lepszy :P Tym bardziej, że osiągnęłam już swój cel postawiony na tę edycję ZRP :) -3,5kg :) A przed nami jeszcze tydzień :)

Dziewczyny do boju! To  nasza ostatnia prosta!!! :D

Zastanawiam się, czy się zapisywać do kolejnej edycji, bo z jednej strony super mnie motywujecie, ale z drugiej chyba przydałoby mi się trochę pożyć normalnie- bez codziennego wchodzenia na vitalię ;) A jak już zacznę, to nie lubię rezygnować w połowie... sama nie wiem :?

Pasek wagi

Wow! No to gratulacje! Piękny wynik :) 

Jemenka nie zastanawiaj się, tylko dawaj. Na normalne życie jeszcze będziesz miała czas(cwaniak) Ja mam zamiar dołączyć, chyba że się nie załapię, bo zapisy jakoś szybko poszły. Boję się,  że przegapię.  ;(

Askus to się nazywa dobry początek dnia. Gratuluję.  

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.