Temat: Zdrowa Rywalizacja Punktowa - cz. 24; 12.05 - 15.06

ZAPISY  ZAMKNIĘTE
Zdrowa Rywalizacja Punktowa część XXIV

Czas trwania: 5 tygodni
12.05 (poniedziałek) - 15.06 (niedziela)

 

Zapraszam wszystkich serdecznie do 24 części naszej wesołej rywalizacji! Na czym polega akcja? Na wspólnej walce z kilogramami! Jeżeli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i prowadzić zdrowy tryb życia to miejsce jest dla Ciebie. Co z tego masz? Uczestnicy poprzednich edycji ZRP mogą potwierdzić, że dzięki tej niewinnej rywalizacji zyskasz motywację, wsparcie w grupie, miejsce do wygadania się na każdy temat i oczywiście nowych znajomych. Wszyscy dążymy do tego samego: zbudowania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych łącząc je z ćwiczeniami!

Zasady:
1) Zapisy do Zdrowej Rywalizacji Punktowej cz. 24 zbieram do wyczerpania 30 miejsc lub do poniedziałku (12.05) do północy. Pierwszeństwo mają osoby z poprzednich edycji.
2) Akcja trwa do 15 czerwca! Potem kolejna część...
3) Każdego dnia zdobywamy punkty za dane kategorie opisane poniżej. Należy wpisać je do tabelki, po czym w każdy poniedziałek tworzony będzie ranking - zarówno ogólny jak i tygodniowy - według zdobytych punktów.
4) Zgłaszamy się do akcji poprzez wklejenie poniższej tabelki. Wklejona tabelka = chęć uczestnictwa. Przy dopisywaniu punktów czy w kolejnych tygodniach EDYTUJEMY post z naszą tabelką, nie dodajemy nowych - wszystko po to, by było przejrzyście i łatwo dla mnie znaleźć Wasze tabelki.
5) Pogaduchy zostawiamy na później - kiedy nasza grupa będzie pełna i gotowa do ruszenia zacznie się pisanie o wszystkim i o niczym. Do tego czasu proszę o wklejanie tylko tabelek, bez zbędnego zaśmiecania. Czyt. wyżej.
6) Osoby na rygorystycznych dietach nie zostaną przyjęte do grupy (głodówki, diety poniżej 1000 kcal). To samo tyczy się osób dążących do wagi poniżej normy.
7) Bardzo proszę o zapisywanie się tylko osób zdecydowanych, które nie wykruszą się po kilku dniach i są pewne, że wytrwają do końca.
8) Gramy fair. Jeśli chcecie kogoś oszukać - to tylko siebie. Wpisujemy więc punkty zgodnie z prawdą.

Zgłoszenie do akcji:
Twoje zgłoszenie = wklejenie tabelki. Nie musicie pisać postów z prośbami o dodanie. Jak tylko dodasz swoją tabelkę automatycznie jesteś zapisana/y do naszej rywalizacji. Jeżeli masz problemy ze skopiowaniem i wklejeniem tabelki polecam zmianę przeglądarki na Mozillę Firefox. Na niej wszystko powinno działać prawidłowo! Z tego co wiem, w Chromie czy Explorerze są problemy, więc Firefox jest raczej niezbędny ;) Wszelkie problemy proszę zgłaszać do mnie w wiadomości lub pisać w 23 części ZRP.

Co należy podać przy zgłoszeniu?
1)  Wagę początkową (z jaką dołączamy do akcji)
2)  Wzrost w centymetrach
3)  Cel do osiągnięcia na 15 CZERWCA
4) Centymetry:

 

Początek

Koniec

Klatka piersiowa

 

 

Talia (najwęższe miejsce)

 

 

Brzuch (oponka)

 

 

Biodra

 

 

Udo

 

 

Łydka

 

 

SUMA (po edycji):
(proszę uważnie kopiować tabelki, tę powyżej i tę poniżej, żeby były całe i pamiętajcie o sumowaniu punktów, ułatwia mi to pracę przy podsumowaniach) WKLEJCIE W JEDNYM POŚCIE, MNIE SIĘ NIE UDAŁO ZE WZGLĘDU NA ZBYT DŁUGI TEKST!!!

Pasek wagi

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy ukończyli tydzień pierwszy :) Wyniki są naprawdę ładne, jestem z Was dumna.

Pierwsze miejsce z imponującą liczbą punktów 79 zgarnęła norseman i dodatkowo schudła 0,6 kg. Wielka brawa i gratulacje!

Drugie miejsce udało się wywalczyć dwóm dziewczynom za 73 punkty: Basiaaak, której udało się zrzucić 0,6 kg i agusia8310, która schudła aż 1,4 kg. Brawo dziewczyny, tak trzymać!

Trzecie miejsce zajęła PaniKompulsywna za 72 punkty i do tego kilogramowy spadek.

Wszystkim serdecznie gratuluję spadków i życzę kolejnych! Oby jak najwięcej :)

fleur90, mam nadzieję, że Twoja noga szybko dojdzie do sprawności, bo faktycznie poprzedni tydzień nie wypadł najlepiej.

Madziulka, mam nadzieję, że uporasz się niedługo z pracą, którą piszesz i do nas wrócisz - nawet tabelki nie wstawiłaś ;)

Dziewczyny, ja w Was wierzę i wiem, że dacie radę! Do dzieła, tydzień drugi musi być na super poziomie! Krótkie spódniczki tuż tuż :]

Pasek wagi

KateAusten napisał(a):

hivision13 napisał(a):

KateAusten napisał(a):

schowałam wagę do szafy, żeby nie ważyć się codziennie :P Wyciągnę ją dopiero w poniedziałek
haaa, z wagą i ja mam problem. stoję na niej codziennie. Nawet jeśli wiem, że cm bardziej się liczą niż to co pokazuje ta maszyna :D Kiedyś męża prosiłam, żeby schował, bo jak ja gdzieś ją wrzucę to i tak będę wiedziała przecież gdzie jest i wyciągnę :D Śmieszne to, ale jakże prawdziwe :D
Haha :D Dobre! Ja schowałam głęboko do szafy i na najwyższą półkę (musiałam aż na krzesło wchodzić) i myślę, że po prostu nie będzie mi się chciało jej za każdym razem wyjmować, bo z natury jestem trochę leniwa :P I oto mój chytry sposób haha Zresztą lenistwo czasem nie jest takie złe ;) Dzięki temu przestałam słodzić herbatę, bo nie chciało mi się wyciągać łyżeczki i cukru ;D

Dobra, ja też ważę się codziennie, ale aktualnie po to, by wiedzieć, czy nie mam nadwyżki przy mojej stabilizacji ;)

Pasek wagi

nelke85 napisał(a):

Pierwsze miejsce z imponującą liczbą punktów 79 zgarnęła norseman i dodatkowo schudła 0,6 kg. Wielka brawa i gratulacje!Drugie miejsce udało się wywalczyć dwóm dziewczynom za 73 punkty: Basiaaak, której udało się zrzucić 0,6 kg i agusia8310, która schudła aż 1,4 kg. Brawo dziewczyny, tak trzymać!Trzecie miejsce zajęła PaniKompulsywna za 72 punkty i do tego kilogramowy spadek.Wszystkim serdecznie gratuluję spadków i życzę kolejnych!

Ja również gratuluję :D  

 

nelke85 napisał(a):

 Dziewczyny, ja w Was wierzę i wiem, że dacie radę! Do dzieła, tydzień drugi musi być na super poziomie! Krótkie spódniczki tuż tuż :]

Tak jest! Postanowienie: ten tydzień będzie na maksa!! o :D A ja dzisiaj już krótką spódniczkę założyłam :D Wieczorem uroczysta kolacja klientów, więc szybko zmieniłam stylizację z jeansów na kieckę ;) jeee :D

Pasek wagi

Oo widzę, że nie tylko ja się obsesyjnie ważę. Mi to pomaga na utrzymanie motywacji. Nie traktuję tych pomiarów serio, bo wiadomo, że na wagę wpływa wiele czynników i w ciągu dnia bardzo się waha, ale jednak jak widzę, że mam już za dużo to łatwiej mi się zmotywować do niejedzenia i ruchu :) 

Gratuluję zwyciężczyniom tygodnia!!!!

no ja to z moją wagą się nie rozstaję :D Gratuluję wszystkim ale co najwazniejsze mam nadzieję że kontynuujemy w niezmienionym składzie dalej i do dzieła bo słonko już ładnie nam świta :)

Pasek wagi

no ja to z moją wagą się nie rozstaję :D Gratuluję wszystkim ale co najwazniejsze mam nadzieję że kontynuujemy w niezmienionym składzie dalej i do dzieła bo słonko już ładnie nam świta :)

Pasek wagi

Zdobyłam drugie miejsce :D

Nelke dzięki za podsumowanie.

Gratuluję wszystkim, którym się chce coś ze sobą robić :)

Ja również ważę się niemal codziennie. Ale to dlatego bo jeśli widzę spadek to mam dobry humor przez cały dzień, a jeśli widzę wzrost to się pilnuję.

Mimo wczorajszego wzorowego dnia (3 litry płynów, intensywne ćwiczenia, dieta itd) zobaczyłam dziś na wadze więcej aż o 0,6 kg. 

Nie powiem, że mnie to nie wkurzyło i nie zdemotywowało, ale działam dalej i wierzę, że waga wróci do tej z poniedziałku albo nawet spadnie.

Pasek wagi

Nelke, przepraszam, ale dopiero dzisiaj mogłam uzupełnić tabelkę. Będę w przyszłości robić to w poniedziałki, obiecuję! :) 

Gratulacje dla najlepszych, ale i dla zadowolonych z siebie też :)

Rzeczywiście Nelke tak się spieszyłam, że nie zdążyłam wstawić tabelki :), teraz chciałam uzupełnić a tu zdziwienie gdzie moja tabelka :P, a jak już uzupełniłam to wstawiłam nie tam gdzie trzeba ehhh ale jestem zakręcona

Pasek wagi

Tabelka poprawiona :)

Jak Wam minął wtorek? Mnie się udało dotrzeć na siłownię. Niestety ze względu na chorobę córy - wirus i gorączka - nie mogłam wyjść na dwór, a szkoda, bo pogoda była cudna. A u Was jaka aktywność?

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.