Temat: 10 kilo do zgubienia mamy i dlatego się odchudzamy

Witam wszystkich :) mam do zgubienia +/- 10 kg które oczywiście utrudniają mi życie. Do grupy zapraszam wszystkich  z podobnym celem, które mają ochotę dzielić się swoimi przeżyciami dotyczącymi odchudzania oraz będą chętne do wspierania innych w ciężkich sytuacjach :) Dodatkowo proponuję cotygodniowe ważenie i mierzenie a wyniki będę zapisywać w tabelce :) I oczywiście będę prosiła żeby osoby zapisane do grupy w miarę możliwości się udzielały :) Pozdrawiam i serdecznie zapraszam :)

EDIT Lista członków grupy
Zunia92
Netoslava
elle242
owca121
Ewelinka5701
PauL@
ilona994
natina2
Cheekyblond
Slonce2013
beatka2789
doCelu1313
LitteBlack90
Pasek wagi
ewelinka mi sie wydaje ok, kazdy robi tyle na ile ma siły i czasu :)
Pasek wagi
Boje sie ,ze nie bedzie efektow :(

ewelinka wazne ze cos robisz, lepsze to niz nic :) jesli dasz rade wiecej to spróbuj- tylko nic na siłe 
Pasek wagi
Witam dziewczyny w nowym dniu  ja w trakcie śniadania- pierwszego koktajlu :)
Pasek wagi
Wczoraj zaliczylam step aerobik ;) po raz pierwszy ;) jestem pozytywnie zakrecona ;) A6W także, brzuszki i przysiady tez.. ;)
Pasek wagi
ilona gratulacje :) teraz tylko czekac do poniedzialku na wynik :)
Pasek wagi
ilona gratuluję:)
Ja już po śniadanku niedługo biorę się za ćwiczenia dziś nie mogę odpuścić :) W święta idę na wesele więc trzeba zgubić jeszcze kilka kilo :)
ooo owca a masz już sukienke ? 
Pasek wagi
No właśnie nie mam ;( trochę zwlekam z kupnem bo mam nadzieję ze zgubię jeszcze co nieco :) Mam jedna upatrzoną i nad nią się zastanawiam :)

zastanawiam się nad czerwoną lub granatową, ta druga zawsze więcej skoryguję niedoskonałości :D ale czerwona bardziej mi sie podoba 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.