Temat: Schudnij ze mna na wiosne 2014

Witam :)
Szukam dziewczyn, ktore maja do zrzucenia od 10-15-20 kilo.
Naszym celem jest chudnac zdrowo, dlatego mysle, ze 7,5 miesiaca to calkiem mozliwy cel jak na 10 kilo.
Cel osiagniety ma byc do 17 kwietnia a start od 19 sierpnia :)
Prosilabym o wsparcie i raporty kilogramowe. Chetni moga wpisywac meni to wymienialybysmy sie przepisami i dieta szlaby ciekawiej.

Zapraszam :)

ja chce schudnac 15 :)

Moja poczatkowa waga 82,2 kilogramow.

No to do poniedzialku


3 miesiace za nami :)
Prujemy dalej :)


Różnica fantastyczna. Ale tak jak pisali w komentarzach nie wygłupiaj sie, jak zgubisz jeszcze 16 kilo to znikniesz;))) 
Pasek wagi
Ja mam trochę inną sytuację, oprócz tego, że chciałabym zrzucić kilka kilogramów, miałam ostatnio nasilone problemy ze zdrowiem, podejrzewam u siebie skazę białkową i nietolerancję laktozy, już wcześniej wyeliminowałam gluten, teraz zaczynam eksperymentować z dietą wegańską.

Myślę, że takie ambitne, długofalowe cele są bardzo realne, oby wątek nie umarł ;)

need_for_motivation napisał(a):

Różnica fantastyczna. Ale tak jak pisali w komentarzach nie wygłupiaj sie, jak zgubisz jeszcze 16 kilo to znikniesz;))) 

Nie wiem ale ja siebie postrzegam nadal jako grubą osobę.... 
Mam za dużo cm :P 
Zobaczę, zejdę do 55 kg i ocenię co dalej :)
Ale chcę osiągnąć taki efekt:
A zapewne nie będę tak wyglądała po zrzuceniu 10 kg, coś tak czuję :/ 

Ale to się zobaczy :P

MondayHater napisał(a):

Ja mam trochę inną sytuację, oprócz tego, że chciałabym zrzucić kilka kilogramów, miałam ostatnio nasilone problemy ze zdrowiem, podejrzewam u siebie skazę białkową i nietolerancję laktozy, już wcześniej wyeliminowałam gluten, teraz zaczynam eksperymentować z dietą wegańską. Myślę, że takie ambitne, długofalowe cele są bardzo realne, oby wątek nie umarł ;)

Jak się postaramy to nie umrze :) Powodzenia w diecie ;*
10 kg - dołącze się
Nie musimy tu tylko pisać o diecie :)
ja się zastanawiam nad założenie dziennika diety i celów, żeby mieć wszystko pod kontrolą :)
Pasek wagi

BeFitt napisał(a):

Nie musimy tu tylko pisać o diecie :)ja się zastanawiam nad założenie dziennika diety i celów, żeby mieć wszystko pod kontrolą :)


Bardzo dobry pomysł, nawet nie wiesz jak to pomaga w motywacji i codziennej dyscyplinie. Najlepiej publiczny, żebyśmy mogły dopingować ;)
Ja sobie zrobiłam tabelkę tydzień temu którą wypełniam, tak mi jest łatwiej się zmotywować do trzymania diety ;)


Chętnnie dołączę. Chciałąbym schudnąć 13 kg. 4 miesiace temu urodziłam córeczkę,kilogramów ciążowych dawno się pozbyłam i etarz pozostała mi walka z nadwyżką którą mialam już przed ciążą.
Ja staram sie robić narazie zdjęcia w tych samych ciuchach i mniej wiecej na tym samym tle:/) ach już nie mogę doczekać sie wiosny i tych zdjęć tutaj na tym forum. Dziewczyny pstrykac foty teraz a potem fazowo co jakiś czas a na koniec to będzie fajna motywacja dla kogoś innego kto będzie wtedy zaczynał :-) Pomysł taki by dopiero na wiosnę te porównania tutaj wklejac :/)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.