Temat: 70 niezmarnowanych dni.

Zapraszam do rozmowy wszystkie osoby, które nie chcą zmarnować najbliższych 70 dni :)
Wszelkie cele i postanowienia mile widziane: chcesz schudnąć, przytyć, rzucić palenie czy wyhodować kwiatka ;)

Odliczanie zaczyna się jutro - 26lipca. Ale dołączyć można w każdej chwili, każdy niezmarnowany dzień jest cenny.
Chodzi o to, żeby było miło i sympatycznie, bez wyścigów, tabelek. Opowiadamy o czym tylko chcemy, wymieniamy się doświadczeniami.

Ja mam dość czasu, który przecieka mi przez palce i nie chcę już żałować, że nic nie zrobiłam. Spróbuję każdego dnia zdziałać coś dobrego dla siebie.

Każdą chętną proszę, żeby w pierwszym poście napisała co postanawia ( np. nie jeść słodyczy, ćwiczyć codziennie ) lub jaki ma cel ( jakaś waga, czy choćby suma zaoszczędzonych pieniędzy ).

Mam nadzieję, że spodoba Wam się taka forma i nie zmarnujemy tego czasu, który i tak przecież upłynie. :)
Pasek wagi
ja lubiłam tylko klasycznego 3bita;)

może zamiast grubego swetra pod skórę ubierz jakiś ciepły, wełniany szeroki szal na skórę
to mięśnie, ale nie każdy ma taką budowę kreskową. to tak samo jak nie każdy ma tę 2 dziurki nad pośladkami.
dwie dziurki mam, kreski niestety nie :D

powiedzcie jak dodać sobie w naturalnym sposób energii ??:)
czekolada.
endorfiny po intensywnych ćwiczeniach.
nie mam takiego fajnego szalika. jedyny zimowy został w domu, czapka zresztą też :-s przeceniłam możliwości października.
trudno, będę wyglądać jak wielkie jabłko.
dziurki miałam, a teraz pewnie zaginęły gdzieś biedne. spokojnie, już po Was wracam!
kreska też jest jak się wyprężę :-D ^^
Pasek wagi
zjadłabym sobie czoko i wypiła kakao. wtedy chętnie bym wyszła na miasto.
Pasek wagi
.
ja też się rozleniwiłam :-s
Pasek wagi
wybiłyście się z aktywnego rytmu dnia po prostu, ale do tego można wrócić.
idę wstawić kalafiora, żeby nie wyjść z domu jak słoń.
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.