Temat: dieta dukana od jutra czyli od 7.06.2010

tak jak w temacie od jutra zaczynam dietę dukana kto chętny??
aby dołączyc proszę wpisywac swoją wage startową!
i cel ile chcecie ważyc:)


Alinaa głowa do góry:)
Hedone odpocznij po całym dniu pracy:)
Kolejny dzień za nami...dobiega końca.
Strasznie szybko ten czas leci, jeszcze tylko 20 dni i urlop, a jutro wraca do domu moja rodzina, będzie wesoło :) Właśnie nakarmiłam mojego psa i kota, a teraz odpoczywam :)
Pasek wagi
Moi rodzice wracaja za chwile, musieli pojechac do sklepu po cos do jedzenia bo praktycznie tylko jajka i ogórki mi w lodówce zostały ahaahahahah ;D no jakos nie mialam ochoty zbytnio na jedzenie po powrocie z weekendu... :)
A chyba bede miala prace, jutro mam juz 2 spotkanie tyle ze z prezesem ahahah ;D
Mojej rodzinki nie było 10 dni, stęskniłam się za nimi, choć miałam ład, skład i porządek. Ileż można siedzieć samemu ;)
No to trzymam kciuki Aleksandra! Oby się udało!
Pasek wagi
Aleksandra trzymam kciuki, czekamy na dobra wiadomość:)
No moich rodziców nie bylo od piatku wieczora ale mnie tez nie bylo do niedzieli do wieczora wiec w sumie tylko 2 dni sama pobyłam w domu ( znaczy z dziadkiem jeszcze). Juz tez mi bylo jakos pusto bo nawet chłopak nie mogl do mnie przyjechac bo pracuje... wiec tak samej to dziwnie ale jeszcze pare dni bym sobie tak pobyła bo nikt sie na mnie nie darł przynajmniej... ;D
A gdzie idziesz na tą rozmowę o pracę? Tzn. czym byś się "ewentualnie" zajmowała?
Pasek wagi
Kochane uciekam spać:) Buziaki, miłej nocy:)
hej, teraz szperam po necie za dietami i nic nie widzę ciekawego, będę jadła śniadanie obiad i kolację ale dietetycznie, zrezygnuję ze słodyczy, i nie wiem co dalej, ryby będę jadła,warzywa,owoce, chleb wasa
Jeśli nie chcesz przechodzić na żadną konkretną dietę, to faktycznie lepiej po prostu "zdrowo" się odżywiaj, zamień jasne pieczywo na ciemne, jedz małe posiłki, a często itd. Ja tak schudłam parę kilo jakoś w okolicach kwietnia, jednak szybko zeszłam na "złe tory" jak nie miałam określonych zasad, których muszę się trzymać, teraz idzie mi lepiej.
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.