Temat: 6-tkowa odNOWA 1 września - 1 grudnia 2012

"21" AKCJA 6-TKOWA!

YESienna odNOWa

6-tkowa AKCJA

1września - 1 grudnia 2012




Jeśli:

1. masz za sobą kilka miesięcy redukowania się i do celu brakuje już niewiele,
2. planujesz w najbliższych tygodniach osiągnąć wymarzoną „wagę idealną”,
3. chcesz zobaczyć „6 z przodu” lub zmniejszyć cyfrę „za 6tką”,
4. jesteś sympatykiem „6tkowych akcji”

5. Chcesz schudnąć w ciągu 3 miesięcy przynajmniej 6kg?

to znaczy, że ten wątek jest dla Ciebie!




CEL 6-tkowej akcji (13 tygodni) nr 21:

zrzucić MINIMUM 6 kg

Zapisy do 2 września 2012 (niedziela) do godz.23:59 - podanie aktualnej wagi

Ważymy się najlepiej w sobotę rano i podajemy wagę na forum, wypełniając ankietę.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

zgłaszasz się w tym wątku wpisując swoją aktualną wagę

a od 8 września wypełniasz co tydzień ankiety

ANKIETA COTYGODNIOWA

1. waga aktualna:

2. zmiana od poprzedniego pomiaru:

3. poziom zadowolenia (-10 do +10):

4. komentarz:

5. zadanie (czyli jak planuję pracować nad utratą wagi w najbliższym tygodniu)


W tej akcji wracam do odchudzania ;)

 

Chudniemy razem?

YES!!! NOW!!!

Pasek wagi
Witam was dzis sie skusilam zeby wejsc na wage mailam poczekac do soboty ale nie wytrzymalam i co zobaczylam 71,4 kg to byla mila niespodzianka
W szkole na szczęście było już dobrze. Na przerwie zdążył zjeść kanapkę, a potem zjadł prawie cały obiadek.
Pasek wagi
Ale naprodukowałyście stron. Doczytałam wszystko:) Ja dziś walczę z ubraniami:) Nadal mam za dużo ubrań, w których nie chodzę:)
Pasek wagi
cześć dziewczyny :) wiem, że zapisy do grupy się już skończyły i, że 8 bedzie już pierwsze zestawienie wynikoów....ale czy może jest szansa, żebyście przyjęły mnie jeszcze na doczepkę??? dziś stworzyłam temat w poszukiwaniu jakiejś fajnej i trwałej grupy wsparcia i jedna z dziewczyn poleciła mi właśnie tę. Mam nadzieję, że jednak mnie przygarniecie :P

determinacja  mysle ze dziewczyny nie beda mialy nic przeciwko.. tez mialam Ci podac link ale chyba ada mnie wyprzedzila :)


Pasek wagi
bardzo się cieszę, zależy mi na takiej właśnie aktywnej grupie...rok temu byłam w podobnej i udało mi się dzięki niej ładnie schudnąć, a teraz znowu potrzebuję wsparcia :) 
klemensik a dzieje się coś jeszcze Twojemu synkowi oprócz tików?Idź, idź do lekarza i daj znać jak tam. Ja w dzieciństwie miałam tiki nerwowe, a dokładne jeden- niezbyt przyjemny ;/ 
Pasek wagi

kleopatrra napisał(a):

determinacja  mysle ze dziewczyny nie beda mialy nic przeciwko.. tez mialam Ci podac link ale chyba ada mnie wyprzedzila :)

dac rajt ;) (wrzuciłam link determinacji na priv, bo wiem, ze zapisy się już oficjalnie zakończyły)
Pasek wagi
dzięki kochane :* przeczytałam już zasady, teraz postaram się chociaż mniej więcej nadrobić temat i na bieżąco śledzić:) mam nadzieję, że razem uda nam  się osiągnąć zamierzone cele 
w kupie razniej i cieplej 
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.