- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
2 lipca 2012, 22:40
Zapraszam wszystkich serdecznie do piątej już części naszej wesołej rywalizacji! Na czym polega akcja? Na wspólnej walce z kilogramami! Jeżeli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i prowadzić zdrowy tryb życia to miejsce jest dla Ciebie. Co z tego masz? Uczestnicy poprzednich edycji ZRP mogą potwierdzić, że dzięki tej niewinnej rywalizacji zyskasz motywację, wsparcie w grupie, miejsce do wygadania się na każdy temat i oczywiście nowych znajomych. Wszyscy dążymy do tego samego: zbudowania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych łącząc je z ćwiczeniami!
Zasady:
1) Zapisy do Zdrowej Rywalizacji Punktowej V zbieram do środy 4 lipca lub do momentu osiągnięcia 30-sto osobowej grupy.
2) Akcja trwa całe "wakacje", od początku lipca do początku września!
3) Każdego dnia zdobywamy punkty za dane kategorie opisane poniżej. Należy wpisać je do tabelki, po czym w każdy poniedziałek tworzony będzie ranking - zarówno ogólny jak i tygodniowy - według zdobytych punktów.
4) Zgłaszamy się do akcji poprzez wklejenie poniższej tabelki. Wklejona tabelka = chęć uczestnictwa. Przy dopisywaniu punktów czy w kolejnych tygodniach EDYTUJEMY post z naszą tabelką, nie dodajemy nowych - wszystko po to, by było przejrzyście i łatwo dla mnie znaleźć Wasze tabelki.
5) Pogaduchy zostawiamy na później - kiedy nasza grupa będzie pełna i gotowa do ruszenia zacznie się pisanie o wszystkim i o niczym. Do tego czasu proszę o wklejanie tylko tabelek, bez zbędnego zaśmiecania. Czyt. wyżej.
6) Osoby na rygorystycznych dietach nie zostaną przyjęte do grupy (głodówki, diety poniżej 1000kcal)
7)
Bardzo proszę o zapisywanie się tylko osób zdecydowanych, które nie
wykruszą się po kilku dniach i są pewne, że wytrwają do końca.
8) Gramy fair. Jeśli chcecie kogoś oszukać - to tylko siebie. Wpisujemy więc punkty zgodnie z prawdą.
Zgłoszenie do akcji:
Twoje zgłoszenie = wklejenie tabelki. Nie musicie pisać postów z prośbami o dodanie. Jak tylko dodasz swoją tabelkę automatycznie jesteś zapisana/y do naszej rywalizacji.
Jeżeli masz problemy
ze skopiowaniem i wklejeniem tabelki polecam zmianę przeglądarki na Mozillę Firefox.
Na niej wszystko powinno działać prawidłowo! Wszelkie problemy proszę zgłaszać do mnie w wiadomości lub pisać w 4 części ZRP.
Co należy podać przy zgłoszeniu?
1) Wagę początkową (z jaką dołączamy do akcji)
2) Wzrost w centymetrach
3) Cel do osiągnięcia na 3 września
Pod danymi należy wkleić poniższą tabelkę.
Tydzień 1 |
Dieta: |
Różnica w wadze: |
||||||
|
Pon |
Wt |
Śr |
Czw |
Pt |
Sob |
Ndz |
Suma |
Dieta |
|
|
|
|
|
|
|
|
Słodycze |
|
|
|
|
|
|
|
|
Woda |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ćwiczenia |
|
|
|
|
|
|
|
|
Suma |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tydzień 2 |
Dieta: |
Różnica w wadze: |
||||||
|
Pon |
Wt |
Śr |
Czw |
Pt |
Sob |
Ndz |
Suma |
Dieta |
|
|
|
|
|
|
|
|
Słodycze |
|
|
|
|
|
|
|
|
Woda |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ćwiczenia |
|
|
|
|
|
|
|
|
Suma |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wklejanie Tabelki: Zaznaczasz, kopiujesz i wklejasz w nowy post :) Jeśli używacie przeglądarki innej, niż Firefox i macie problem - to radzę zainstalować Firefoxa, z nim raczej nikt nie ma kłopotów.
W razie pytań, na które odpowiedzi nie ma w początkowych postach, proszę pisać PW lub w części 4 (link niżej).
Tabelka z punktacją i aktualną wagą powinna być uzupełniona do poniedziałku do godziny 19. W poniedziałek wieczorem spisuję Wasze punkty i robię ranking za dany tydzień, który będzie się pojawiał na pierwszej stronie akcji. Tabelka w tej edycji została rozszerzona o tydzień drugi (później kolejno tydzień 1 staje się 3, a tydzień 2 staje się 4) tak byście mogli zostawić punkty z poprzedniego tygodnia zanim je spiszę, a zacząć uzupełniać kolejny tydzień na bieżąco.
Edytowany przez Szpilkaa 3 lipca 2012, 17:21
14 sierpnia 2012, 22:56
15 sierpnia 2012, 01:32
Miłego wyjazdu :) Czy ktoś tu jeszcze żyje? :P
To ja oświadczam, że postaram się tabelkę wstawić jutro, przepraszam za opóźnienie, ale po przyjeździe jakoś się nie mogę ogarnąć. A od poniedziałku prawdopodobnie jadę do rodziców na parę dni. Tam będzie duży problem z dietą, bo moja mama gotuje tłusto, ale będę się pilnował ;)
15 sierpnia 2012, 01:47
15 sierpnia 2012, 14:37
15 sierpnia 2012, 14:40
Klasyfikacja tydzień 6 |
|||
1 |
kasia7044 |
55 |
0 |
2 |
perfekcyjnalenka |
52 |
-0,5 |
3 |
Bobolina |
51 |
-1 |
4 |
monika123333 |
48 |
+0,2 |
5 |
BigDoll |
47 |
-0,8 |
6 |
maalami |
46 |
0 |
7 |
echris |
44 |
-0,6 |
8 |
Szpilkaa |
41 |
? |
9 |
SweetDreems |
40 |
+0,8 |
10 |
sweety234 |
39 |
0 |
11 |
katie432 |
37 |
? |
12 |
.wiola. |
35 |
-1,2 |
13 |
ruda.wiedzma |
23 |
? |
14 |
laaab |
21 |
+0,4 |
15 |
CuraDomaticus |
17 |
? |
Edytowany przez Chrisss 16 sierpnia 2012, 00:28
15 sierpnia 2012, 14:41
15 sierpnia 2012, 14:51
16 sierpnia 2012, 00:31
Nie ma sprawy, uzupełniłem :)
Ja właśnie jestem po imprezie na której trochę poszalałem, ale świadomie - chipsy, paluszki, ale bez alkoholu, więc nie jest źle, raz na jakiś czas można :P :)
Edytowany przez Chrisss 16 sierpnia 2012, 00:31
16 sierpnia 2012, 10:45