Temat: Zaklad, czyli sposob na schudniecie ... Edycja specjalna - Sylwester !!

KONIEC REKRUTACJI NIE
 PRZYJMUJEMY JUZ NOWYCH OSOB!!


Witam w kolejnej, bodajze VI, edycji naszego zakladu.

Zaczynamy od soboty (3 grudnia) - zapisy do soboty godz. 24.
CZAS TRWANIA AKCJI: 03.12. - 31.12

Zapisujac sie podaj aktualna wage i wage jaka masz w planie osiagnac na Sylwestra.
Wage podawaj zawsze NA CZERWONO zeby wyrozniala sie z tlumu.

Zakladamy sie o to, ktora osiagnie zamierzony sukces badz bedzie najblizsza jego celu. By bardziej sie zmotywowac napiszcie, jaka bedzie Wasza nagroda za osiagniecie celu. Wymarzone spodnie rurki, wizyta u kosmetyczki, weekend w SPA, co kto tam sobie wymysli :)
Milo mi bedzie powitac 'stare' i 'nowe' osoby ;)

Prosze aktualna wage podawac co tydzien w piatek/sobote/niedziele, dzien do wyboru jak tam komu pasuje byle najpozniej w niedziele.

Co tydzien bede wklejac na pierwsza strone tabelke z postepami. Osoba, ktora opusci 2 terminy wazenia zostaje wykreslona z tabelki. Nieobecnosci podczas wazenia mozna zglaszac w watku, usprawiedliwione nie beda kwalifikowaly sie do wyrzucenia z zakladu :)


* * * DODATEK SPECJALNY  * * *


Jak w temacie. Edycja specjalna - sylwestrowa. Dla dodatkowej motywacji wymyslilam mala nowosc w zakladzie.
Kazda z Was pewnie na sylwestra marzy o jakiejs nowej sukience, moze kosmetykach itp. By jeszcze lepiej nam sie odchudzalo wprowadzam nowa zasade (kto ma ochote sie do niej przylaczyc serdecznie zapraszam jednak nie jest to przymuszenie i warunek.
Przechodzac do konkretow, do Sylwestra zostalo 4 tygodnie. Kazda z Was  wymysli sobie 4 male nagrody zwiazane z Sylwestrem (badz tak po prostu) i w nagrode kazdej soboty, za jakikolwiek spadek, moze sobie taka nagrode sprezentowac i pokazac nam na forum :)
Zeby bylo jasniej zaraz pod tym postem pokaze to na swoim przykladzie.

Jesli uwazasz, ze nic innego nie motywuje Cie bardziej niz rywalizacja oznacza, ze pasujesz do nas! :)

ZAPRASZAM DO WSPOLNEJ RYWALIZACJI!



(Klikajac w tabele mozecie ja powiekszyc)
Tabela z pierwszymi zapisami
Pierwszy tydzien (10.12)
- 26kg
Najwiekszy spadek: 3,4kg (Strongwill)

Pasek wagi
to i ja sie przylacze :)
waga startowa 72kg
cel do sylwestra to 65 ale wiem ze niestety takiego nie osiagne wiec bede sie juz cieszyla gdy bedzie 69
a nagroda to zmiescic sie w sukienke ktora kupilam sobie niedawno oczywiscie rozmiar mniejszy niz nosze 
Pasek wagi

ja też sie zapisuję a co tam :)

waga obecna 73,9

cel 71,9 ( wiecej nie dam rady pewnie , ale kto wie co rywalizacja przyniesie ;) )

nagroda główna: nowe dżinsy

nagrody tygodniowe : jeszcze do przemyslenia:0

Pasek wagi
Lily zmienilam sobie cel na taki jak Ty i Ci powiem, ze bedziesz moja osobista rywalka
Pasek wagi
Witam wszystkie nowe! :)
Siedze zasmarkana z tona chusteczek tu i tam eh masakra.
Moj siersciuszek dzielnie dotrzymuje mi towarzystwa w lozku :P
Wkoncu lozko to jej najlepszy przyjaciel :P
Pasek wagi
ja też się dopisuję:
waga teraz: 56
waga sylwestrowa 53,9

nagroda gł: sukienka legera
nagrody tygodniowe: koszulka termoaktywna, solarium, nowy ciuszek.
Aryaa będę bacznie śledzić twoja postępy bo mamy podobną wagę

Pasek wagi
;]
Pasek wagi
Hej hej, też się dołączam rzecz jasna. Wagi początkowej nie podam, bo jeszcze się nie ważyłam. Powiedzmy zważę się na dniach :)
Za to mogę podać wagę docelowa: 62kg (na więcej nie liczę, a szkoda, miałam nadzieję wejść w Nowy Rok z 5 z przodu ehhh).

Dorotkaa88 mamy podobny cel:)

Waga startowa: 68,9kg

Waga koncowa: 65,5kg

Nagroda glowna: komplet bielizny

Nagrody tygodniowe:* fryzjer * jakiś ciuch*balsam migdałowy*wizyta u kosmetyczki-paznokcie

Pasek wagi
hej to ja też się piszę na to
waga  początkowa 76
waga 31.12.11  70



nagroda główna nowe ciuchy chociaż chcę osiągnąć cel 65 przynajmniej więc muszę dużej walczyć chociaż ciężko mi to wychodzi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.