Temat: Szukam bratnich dusz do zgubienia 20-25kg.W grupie zawsze rażniej.


Agatek - będzie dobrze:D

Ja dzisiaj cały dzień w domu i także nagrzeszyłam, tyle ciastek zjadłam że szok:P
Ale ćwiczę i zauważyłam że w dni w których nie robię totalnie nic wydaje mi się że jestem okropnie gruba A gdy ćwiczę chociaż chwile czuję się lepiej i chudziej:P A różnicy oczywiście nie ma wogóle :P Hehe :P

Cześć

Jestem i już sobie nie pójdę. Przepraszam.

Źle ze mną. Nie weszłam na wagę, ale prawdopodobnie dobiłam 80 kg... Nie dopięłam się w suknię ślubną. W ogóle się załamałam. I do tego dostałam @.

Andzia, gdzie pracujesz?
A ja dzisiaj chyba sobie głodówkę strzele, znaczy się zjem śniadanie i lekki obiad. Po wczorajszym czuję się wstrętnie, wręcz jest mi niedobrze.
Ja chyba też sobie głodówkę strzelę, bo czuję się taka mega ciężka... Mam dziś wodę i activię. I chyba przy tym zostanę.

Hello

a ja jakoś nie mam apetytu, ale dostałam od koleżanki bajecznego na pociechę :)

Ja postanowiłam i dzisiaj lekka głodóweczka, do domu wracam piechotką, więc może odkupię swoje wczorajsze grzechy.

Dziewczynki byłam na mega nudnym spotkaniu i teraz mi się strasznie spać chce

Poniedziałkowe zebranie pewnie :)

Ja się obijam bo nic mi się nie chce :) i ten brzusio ciągle latam do kibelka :(

Agatek, ja mam tak samo, Jakoś tak słabo jestem dzisiaj zmotywowana do pracy

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.