- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
27 listopada 2008, 22:35
14 maja 2022, 10:23
Cześć
Wczorajsza wizyta u doktorka była zabawna. Na przywitanie - co pani dolega, usłyszał - nic, jestem za gruba. Zaśmiał się serdecznie, bo to bardzo fajny doktorek. wypisał ozempic, ale przestrzegł, że trudno dostępny. Przekonałam się o tym. Sprawdziłam na "kto ma lek" i wysłałam męża. Mógł pojechać dopiero po kilku godzinach i leku już nie było. Dzisiaj jest dostępny 25 km ode mnie. Gdybym nie miała zaproszonych gości, pewnie bym pojechała, a tak tylko zapisałam się na powiadomienia.
Gaju - na moim basenie też są dysze do masażu i korzystam z nich dwa razy w tygodniu - ulga dla stóp ogromna.
14 maja 2022, 20:37
NICK | DATA 02.05. | DATA 09.05. | WYNIK |
AGUSIA | 98,3 | 99,1 | + 0,8 |
BALI | 66,7 | - | - |
GRUPPCIA | 111,4 | 111,3 | - 0,1 |
GAJA | 95,2 | 95,5 | + 0,3 |
JOAFLO | 104,0 | 104,0 | 0 |
FIT-GOCHA | 98,5 | - | - |
TUPTULINKA | 81,7 | 81,7 | 0 |
VITA | 87,0 | 87,0 | 0 |
14 maja 2022, 20:41
I MIEJSCE - GRUPPCIA - 0,1 kg
Marnie ta nasza tabelka wygląda. Jedyny minus - 0,1 kg Gruppcia- brawo!!!
14 maja 2022, 20:53
Agusiu, ten lek tylko masz przepisany na odchudzanie czy na cukrzycę ? Nie znalazłam informacji czy występuje tylko w postaci ampułek czy tabletek. Pisz jak zdobędziesz lek, jak czujesz i czy spadają kg. Powodzenia.
Jagiu, mam nadzieję, że w pracy i gdzie tam potrzebujesz wszystko dobrze się poukłada. Jak się nie mylę masz 2 synów i obydwaj już w długich spodenkach🙂.
Bali, to się rzadko zdarza, że wszystko w czasie komunii przebiega tak bezproblemowo i spokojnie. U mnie była sytuacja podbramkowa , fabryka dla której wykonaliśmy roboty nie wypłaciła nam wynagrodzenia wynikającego z umowy przez 3 miesiące. Chodziłam do księgowych prosić, nawet płakałam o nasze pieniądze i 3 dni przed komunią dopiero nam wypłacili część. Takiego stresu nie życzę nikomu. Za to pogoda była śliczna.
14 maja 2022, 20:57
Dzisiaj byliśmy z mężem robić porządki w przyczepie i szorować ją z zewnątrz. Prawdopodobnie w poniedziałek wyjeżdżamy na Jurę. To będzie pierwszy wyjazd po przeszło rocznej przerwie. W ubiegłym roku mąż miał operowany kręgosłup szyjny jest w części nie do zdarcia , bo tytanowy. Jestem tak zmęczona, że nie mam siły na nic. Jednak latka robią swoje.
15 maja 2022, 08:09
Gaju dziękujemy za tabelkę i zestawienie 💐❤️rzeczywiście mamy marne wyniki....te porządki mogłaś sobie podzielić na kilka dni. Ja tak robię. Już nie robię wszystkiego naraz tylko stopniowo.
Gruppcia gratuluję spadku 🥳jak stopy?
Agusia ciekawe jak ten lek zadziała
15 maja 2022, 08:11
My wczoraj znowu cały dxuen spędziliśmy u tesciowej. Było wybitnie spokojnie 😜aż dziwne. Zrobiliśmy jej zakupy. Następne 2 soboty pracuje więc powiedziałam, że nie pojedziemy
Dzisiaj wreszcie ładna pogoda. Może uda mi się wyjść na słoneczko chociaż na pół godzinki 😉
15 maja 2022, 10:57
Cześć Piękne Moje!
Pamietam a czasami podczytuje. Tzn ostatnio miałam duża przerwę i nadrobiłam może z 20 stron czyli nie wiele wiem oprócz tego że sporo problemów zdrowotnych. Współczuję.
Mysle że po 1 to zawsze po zimie orgazim trochę wymęczony i odreagowuje jakimiś infekcjami. Nie koniecznie przeziębienie. W końcu osłabiony organizm to wszystko inne się czepia. A w tym roku wyjątkowo również zdjęliśmy w końcu na dobre masaczki i co prawda ja i moi najbliżsi nie ale dużo przypadków wszelkich infekcji np jakąś angina czy inne. Jakby nie było 2 lata odgradzalismy się nie tylko covida ale i od wszystkich innych bakterii a tym samym sami sobie wyjalowilismy organizmy. Ja co prawda też się szczepilam ale też do końca nie wiemy jakie skutki przyniesie. Takie moje obserwacje z ostatnich tygodni.
Ale wrócę do przyjemniejszych tematów.
Wandzia i Jaga wszystkiego czego zapragniecie, spełnienia, spokoju i wiary że jeszcze wszystko co najlepsze przed Wami. Bądźcie po prostu szczęśliwe🥳🥰🎂💐!!!
15 maja 2022, 11:02
U mnie w sumie bez zmian. Z wagą bujam się bez sensu. Mąż ma tyle samozaparcia i schudł bardzo bardzo. A ja szkoda gadać. Więc wiadomo jak trwoda i potrzeba bata to do Was... Poza tym steskinlam się za Wam okropnie. Poza tym Gruppcia dziękuję że tu o mnie pamiętałaś. Tak miesiąc temu pykla mi 2 Dwudziestka i w sumie bardzo pozytywnie. Jestem ciekawa co dobrego przyniesie. Na 30tke wyszłam za mąż to jestem ciekawa co mi przyniesie 40tka😁. Jestem pełna optymizmu. Planów trochę mam niektóre już w trakcie realizacji więc na razie nie mówię żeby nie zapeszyc. A na razie chce wrócić do Was i do tabelki. Oczywiście jeśli przygarnięcie tego dezertera 😉.
15 maja 2022, 11:13
Widzę że w sumie dużo się nie zmieniło.
Wandziw walczy z remontami i humorami teściowie. Cieszę się że coś praca męcząca to szef Ci to jakoś rekompensuje na koniec miesiąca. Widać że widzi Twoje poświęcenie.
Agusia jak zwykle bierze na siebie tyle że doby za mało i udziela się na wielu frontach. Podziwiam jak Ty to robisz.
Jagia współczuję z pracą bo wiem jak jak to jest płakać że musisz tam iść. Znam to ale udało mi się wyrwać z tego i teraz do pracy idę z przyjemnością. I nawet jak mam dużo pracy i jest nerwowo to jest przyjemnie. I nawet urlopu jakoś dużo aż tak nie potrzebuje. Cieszę się że radość dają Ci chłopcy i jesteś z nich dumna. Jesteś cudowna matka więc i chłopaki fajne. Mam nadzieję że chociaż prywatnie jesteś szczęśliwa. Wiadomo jak w życiu różnie bywa u mnie też kryzysy są nawet bardzo duże.
Tuptulinka jak zwykle kobieta heros demon i mistrz w jednym. Nie ma rzeczy niemożliwych. Powiedz Jej że nie da rady a już działa. Kobieto jesteś inspiracją dla mnie i pewnie wielu kobiet.
Gruppcia współczuję problemów ze zdrowiem. Ale cieszę się że masz tyle wolnego to może jakoś podreperujesz też zdrowie.
Bali super że się udała komunia i Ty całą rodziną szczęśliwa. Najważniejsze że będziecie mieć mile wspomnienia. A tego nikt nie odbierze.