- Dołączył: 2008-06-17
- Miasto: Szczecin
- Liczba postów: 7660
9 sierpnia 2008, 18:50
Witam wszystkich :)
za rok 30tka i z tego powodu chcę zrobić sobie prezent -
ODMŁODZIĆ SIĘ O PARĘ KILO.
Macie podobne plany?
zapraszam do wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia :)
- Dołączył: 2008-05-13
- Miasto: Nie Wiem
- Liczba postów: 17058
3 lutego 2012, 09:57
No nie ma jak tak
![]()
Z tym bratem. Dużo by mu nie uciekło, mógłby kupić tańsze buty na przecenie np. Ja ostatnio kupiłam zimowe za 60 zł!!!!! Wczoraj udało mi się kupić czapkę za 14. No to w końcu mam cały zimowy komplet!!!!! Cud, że się nie rozchorowałam!!! Po świętach Paweł mnie zmusił do kupienia płaszczo kurtki puchowej, bo chodziłam w jesienno wiosennej krótkiej kurteczce. W zeszłym tygodniu zmusił mnie do kupienia butów zimowych, bo chodziłam w krótkich zamszowych i mi przemakały na śniegu. A wczoraj w końcu znalazłam tanią i ładną czapkę:) Na moje Miśki, to mogę wydawać fortunę, a na siebie nie lubię.
Pamiętam czasy studenckie. Jak przyjeżdżałam raz na miesiąc lub raz na dwa miesiące do domu, to zawsze ubierałam podarte dżinsy i w takich szłam do babci:):) W sumie to odwiedzałam ją rzadko, to i tak zawsze mi dawała kasę i mogłam mieć normalne spodnie. Ale jakoś tak dla lepszego efektu:):):)
Zdzierstwo przy tych szpitalach. W ogóle mnie rozbrajają płatne parkingi przy takich miejscach. U nas przy coraz więcej galeriach są płatne parkingi!!!
Dobrze, że z mamą już lepiej. Dużo zdrowia życzę!!!!!!!!!
- Dołączył: 2007-05-28
- Miasto: Na Jednej Z Dzikich Plaż
- Liczba postów: 14201
3 lutego 2012, 17:55
Dzięki Ebek,
No właśnie we Wrocku wszystkie galerie praktycznie mają płatne parkingi. Niby rozuymiem, ze w centrumie, żeby ludzie nie parkowali, itd.. ale mnie skompiradło zniechęcało do robienia zakupów.
Puchnąć dziewczyny zaczynam....
No a powiedz Ebek, co to za książka z tym nie odchudzaniem?
- Dołączył: 2008-05-13
- Miasto: Nie Wiem
- Liczba postów: 17058
4 lutego 2012, 10:15
Dokładnie nie wiem, bo jej nie czytałam
![]()
Muszę pierwsze skończyć Chmielewską, którą zaczęłam.
Jest w niej napisane 101 sposobów by:
- pozbyć się nawyków prowadzących do nadwagi
- zmienić sposób myślenia, a dzięki niemu figurę
- ubierać się tak, żeby wyglądać olśniewająco
- odnaleźć harmonię ciała i duszy
- zrozumieć, że dieta stanowi problem, a nie rozwiązanie
- Dołączył: 2007-05-28
- Miasto: Na Jednej Z Dzikich Plaż
- Liczba postów: 14201
4 lutego 2012, 10:39
ja staram sie rozumieć "dietę" jako zdrowe odżywianie...
- Dołączył: 2008-05-13
- Miasto: Nie Wiem
- Liczba postów: 17058
4 lutego 2012, 11:46
ja też:) Żadne tam liście sałaty i chrupkie tekturki. Smacznie i zdrowo!
- Dołączył: 2008-05-20
- Miasto: Leshoto
- Liczba postów: 2191
6 lutego 2012, 19:10
...w sumie...powiem Wam,że macie rację,ale.....ja lubię sałatę
![]()
!!!
Jak mi Kateszko napisałaś,że takie ceny tego parkingu szpitalnego to się za portfel złapałam,dobrze,że mieszkam tu gdzie mieszkam
![]()
i przy niewielu centrumach to wymyślili.
Teraz spadam,bo muszę dzieciokowi pomóc przy lekcjach,a potem ona uczy mnie hip hopu! Szkoda,że mnie nie widzicie,komiczny to widok,nic nie kumam i ruszam się jak paralityk na dyskotece
![]()
Wbrew pozorom to jest bardzo bardzo trudne
![]()
6 lutego 2012, 22:47
Dawno się nie udzielałam więc nie wiem od czego zacząć..
Może tak:
kateszka cieszę się,że mama lepiej a co do jej diety to masz rację-spadnie z wagi ,że hej-ja dostałam taką dietę jak przy woreczku po operacji wyrostka i uwierzcie ,że w 4 tygodnie 9 kilo uciekło!!!-a tu jeszcze te jelitka dochodzą....ale myślę,że w jej przypadku waga w tej chwili jest mnie j ważna , więc zdrówka dla mamy.
Mojej badanie przesunęli na kwiecień
Co do zakupów to ja dzisiaj zaszalałam i kupiłam sobie jeansy za 139zł-masakra ale ostatnio chodzę w jednych i tych samych na okrętkę i już wstyd było...
Ebek79-jak już zgłębisz wiedzę o :nieodchudzaniu" daj cynk czy to działa...to jest te porady które tam naskrobali.
kamis79-ja też lubię sałatę a ostatnio powiem wam zasmakowałam w kaszy(pęczak) i jem ją namiętnie do wszystkiego-nawet mi zbytnio ziemniaków nie brakuje przy obiedzie.Co do hip-hopa i dyskoteki-cóż chętnie bym na jakąś poszła...było by fajnie powyginać się jak paralityk-zawsze to jakiś ruch!!!
!!!
Uciekam teraz spać i może jutro uda mi się tu zajrzeć chociaż na chwilkę.
Edytowany przez Patka2011 6 lutego 2012, 22:48
- Dołączył: 2007-05-31
- Miasto: Katowice
- Liczba postów: 2739
6 lutego 2012, 23:48
NIech te mrozy już sobie pójdą! NIech będzie max -5 a nie -15! Pomykam między domem i autem, ruch na świeżym powietrzu mocno ograniczony. Zaczynam powoli chodzić po ścianach, zgięta w pół, bo mój synek tupta trzymając się za mój palec, chyba, że sobie zapomni i biegnie bez trzymanki ;-)
Kateszka, to jeszcze trochę czasu zostało. Oszczędzaj się :-) Mam nadzieję, że u mamy już lepiej?
Co do walentynek: zakupiłam kartkę, trochę tańszą :-) Jak mrozy zelżeja to może wyskoczymy na kilka dni w góry i spędzimy romantyczny zimowy dzień we trójkę :-)
- Dołączył: 2008-05-13
- Miasto: Nie Wiem
- Liczba postów: 17058
7 lutego 2012, 11:00
Też jestem za odejściem mrozów!!!!!!!!!!!!!!!
Kamis ja uwielbiam sałatę!!!!!!!!!!!Ale taką z czymś, a nie jeden listek, a na nim orzech laskowy
![]()
Takie "inne" mogłabym jeść codziennie. Czasami takie proste, tylko sałatka, pomidor i jakiś pyszny, niekoniecznie tuczący sos. Tylko te sałaty są u mnie takie drogie, szczególnie te mieszanki, które uwielbiam.
- Dołączył: 2008-05-20
- Miasto: Leshoto
- Liczba postów: 2191
7 lutego 2012, 19:14
Ebek to będziesz ciotką pełną gębą!!!
Patka fajnie,że lubisz kaszę,chociaż pęczak mi się raczej z karmą na ryby kojarzy,bo mój teść takową narybek dokarmia haha.
![]()
Kitta mam tak samo jak Ty-spacer pomiędzy domem a autem-to jest bad bardzo bad
![]()