Temat: powyzej 100 kg- czy sa jeszcze takie osoby?

Witam ,dawno juz mnie nie bylo na Vitali i m usze z przykroscia stwierdzic ze  juz ta tematy co przedtem krolowaly zaginely,a chcialabym  dzielic sie sukcesami i porazkami i porozmawiac z osobami co maja tez podny problem.Tak przegladalam strone i widze ze takie osoby ja ja czyli powyzej 100 kg nie sa aktywne i tak sie zastanawiam czy poprostu te osoby pozbyly sie tego balastu czy poprostu zaniedbaly ten watek tak jak ja.Ale jezeli sa takie osoby to serdeczni zapraszam
Pasek wagi
ja zaczynalam ze 100, prawie 2 lata temu. niby malo spadlo, ale zmienilam sie psychicznie przez ten czas, dlatego nie uwazam, zeby to byla moja porazka :D

50kg mniej na wakacje 2012 ZAPRASZAM!!!



tutaj jest nas więcej:)

ja ciągle walczę:) 7 kg mniej w miesiąc a to dopiero początek:) pozdrawiam!
Czyli rozumie ze nadal walczysz?zerknelam w Twoje dane i juz Ci zazdroszcze  bo jednak dalas rade jes Cie mniej o 12 kg a to duzo,nie wazne ze 2 lata to trwalo ale cos sie dzieje bo jak u mnie to tylko w gore .rok temu jak urodzilam w pazdzierniku to wazylam 100 kg a nawet 99 wiec zobacz jak drastycznie przytylam przez ten rok i jak nic nie bede robic to  za pare lat sie nie uniose,masakra normalnie.Nie wiem jak do tego doszlo ,jak ja wogole moglam do tego dopuscic.A w ciazy tak sie pilnowalam zeby nie przytyc za duzo noi przytylam tylko 8 kg a po co zrobilam!!!!!!!!!!!!!
Pasek wagi
no to  super ze jest nas wiecej.no ja mam zamiar do wakacji 35 kg stracic wiec WSPIERAJMY SIE DZIEWCZYNY BO NAJLEPIEJ WIEMY JAK TO JEST MECZYC SIE Z TYM BALASTEM .
Pasek wagi
ja też bym chciała do wakacji wagę zrzucić ale wiadomo jak to jest ... potem chudnie się wolniej ... ale z każdego kg mniej będę mega zadowolona
Ja Was wszystkie zapraszam do grupy połowa mniej- Prowadzimy tam comiesięczne rankingi wagowe i aktywności fizycznej ( podawane co tydzień ) . Fantastycznie motywuje ;))
Dziewczyny ja chętnie do was dołączę jeśli można, mnie też jest bardzo dużo 
wszystkie dziewczyny serdecznie witamy.dziewczyny a mam pytanie do was a jak wasi mezowie ,partnerzy sie zapatruja na wasza nadwage,cale to odchudzanie?Bo moj maz niby twierdzi ze mu taka sie podobam i ze  nie musze sie odchudzac ale ja przecierz glupia nie jestem i widze jak sie patrzy na szczuple dziewczyny i zeby strzezya wtedy to cala sie gotuje.nie wierze w to ze nie chcialby miec zgrabnej zonki.
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.