Temat: Mam 50 KG do zrzucenia...

Czy jest ktos jeszcze jak ja?   

Zapraszam na pogaduchy!

                  
Nie było Was?? smutna jestem!
Jakby co to dobrej nocy i... fajnego weekendu!
Pasek wagi
hejka jest  tu kto?
Siemanko. 
Chcę schudnąć - jem mniej, jasny chleb zastąpiłam ciemnym (czasem jeżeli nie mam razowego zjem 1 kromkę białego ale to bardzo rzadko), ograniczyłam smażone rzeczy i do tego sporo ćwiczę : staram się codziennie (chyba, że idę na basen) ćwiczyć godzinę na `gazeli`, w poniedziałek w szkole mam 2 lekcje w-f i 2 godziny basenu, aerobik wodny w poniedziałek i środę po 1 godzinie, a do szkoły chodzę na piechotę i ostatnio zaczęłam jeździć na łyżwach. 
No tak, na początku chudłam - do tej pory schudłam 5 kilo, ale muszę więcej, niestety jak mama kupi coś słodkiego to straasznie mnie korci, żeby to zjeść i w końcu ulegam i jem.. Aczkolwiek znów przytyłam. Co robię źle? Czy znacie jakieś fajne i proste przepisy na obiadek? 

P.s. trzymajcie za mnie kciuki... :)
HEJ CISZA JAK MAKIEM ZASIAŁ:(
dzien dobry witam sie poniedzialkowo .-)
ale tu cos cichutko, moze przy takiej pogodzie w sen zimowy zapadly
jak tam dietkowe nastroje??
Pasek wagi
ja bardzo bym chciała stracić chociaż 10---a to strasznie ciężkie.Jak wy to robicie?mnie czasem brakuje sił!!
wreszcie jest ktoś mojej postury!!ludzie poradzcie jak się zmotywować,,bo zupełnie nie wiem jak się zabrać za zrzucanie kilogramów.Z sojusznikami razniej!!
annam 1982- a gdzie Twoj pamietnik???

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.