Temat: dla wszystkich, których celem jest 50 kg!!!!!

Nieważne ile ważysz, wazne, że chcesz mieć upragnione 50 kg. Mam nadzieję, że będziemy dla siebie wsparciem. samej mi osobiście trudno, myslę, że nie tylko mnie, więc zapraszam wszystkie dziewczyny, które chcą zobaczyć na wadze magiczną 50.
wiem ze moja waga bedzie wieksza niz teraz, juz widze to po sobie ze bedzie ze 52 kg :(((((((((( nie chce nie chce tego, nienawidze siebie za to ze tak robie!!!
malgos1986 nawet jelsi tak bedzie [a wiem ze nie] to zrzucisz...ja ci to mowie!! uwierz w siebie!!
pewnie ze dasz rade. przeciez juz nie raz pokazalas ze silna jestes
Jak tam kochane dzisiejszy dzionek??
u mnie wzrost wagi - od zeszłego tygodnia o 0,2kg
ja odnotowałam spadek0.4kg od środy(z tym że byłtłusty czwartek)także i tak jest dobrze
mi wystarczyłoby aby się waga utrzymała, już nie mówie o spadku - ale wzrost? Nie podoba mi się to. A po wczorajszych urodzinach (od wczoraj waga ta sama) mam jeszcze ciasto - oczywiście mama dała mi na wynos mimo, ze mówiłam, ze nie chcę - wsadziła do wózka jak wychodziłam. Niby dla Wiki (tak jak cukierki) tyle, że ten kawałek jest przynajmniej dla 6 osób tak jak cukierki. I jak tu tego teraz nie zjeść?
ja też się przyłaczam moim celem jest 50kg heh

mam nadzieje ze z wami mi siiiie uda ; )) znacie jakąs krutką diete łatwo oczyszczającą ; )) .???
Proszę napiszcie mi w wiadomosci dobrze .!!!!!!!!!


Dziekuję
ja sie dzisiaj zwazylam ale nic nie powiem, dobiero 11 zapisze zmieny

a u mnie nawet dobrze...jakies 500 kcal...a6w - 4 dzien zrobiony uffffff xD

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.