Temat: Prezent dla przyjaciółki - oryginalny

Heej, laski ;* moja przyjaciółka ma za 3 tygodnie urodziny. Już sięzastanawiam, co jej podarować.. Myślałam, żeby coś jej kupić i coś zrobić sama , ale nie wiem co... Najgorzej, że dziewczyna to raczej SKEJTÓWA. Więc kurcze nie wiem, co . ; / kończy 15 lat . . . co można zrobić raczej uniwersalnego, wmiarę łatwego jak i efektownego? Wiem, wiem że to moja przyjaciółka i powinnam wiedzieć, ale coś nic sensownego nie przychodzi mi do głowy...  Bo jak wspomniałam jest SKEJTÓWĄ, ale baaardzo wrażliwą i delikatną - jeśli chodzi o charakter.. Liczę na Waszą pomoc - zdjęcia mile widziane, Pozdrawiam

>
> http://www.podarunkownia.pl/bukiety_z_cukierkow/bukiety_z_cukierkow_premium/bukiet_michaszki,p673483873  
> - a wie ktos jak zrobić taki bukiecik? ;) 

Na końcach tych cukierków zawiązujesz dość cienki ale sztywny drucik (jeden cukierek - jeden drucik) obwijasz folię, dodajesz np. jakieś żywe listki, albo takie kolorowe "sianko", rafię, obwijasz celofanem i zrobione. Nie jest to trudne :)

a może upiecz jej ciasto jakies, tort lub babeczki? i udekoruj ladnie sama : )
a może pomyśl o czym ona bardzo marzy a co Ty możesz spełnić
Bukiet zajebisty! Wg mnie proste, wystarczą druciki, które tak zaczepisz, jak haczyk za kończe cukierków, druciki zbierzesz razem, takim filcem czy czyms innym owiniesz. Trzeba spróbować, ale do zrobienia:)
Pasek wagi
może podaruj jej coś w rodzaju biletów do kina/na koncert/do teatru, czy karnetu na basen.
Pasek wagi
Nie jestem pewna czy ktoś już tego nie proponował, ale widziałam kiedyś w ddTVN kobietę, która przedstawiała swój oryginalny biznes. Ona sprzedaje w internecie pluszaki do samodzielnego wykończenia. Pomysły są fajne, nowatorskie i oryginalne. Misie nie przypominają tych standardowych więc nie mają nic wspólnego z różowymi dziewczynkami, których Twoja przyjaciółka pewnie nie znosi :) Poszukaj w internecie. Pozdrawiam.
aa ... ja jeszcze zawsze robię coś, co moi znajomi lubią tzn. zamiast kwiatów dawać dmucham duuuuuuuuużo balonów, wiąże je razem, a do każdego z nich wrzucam życzenie: np. samych słonecznych dni, dużo uśmiechu itd.
Pasek wagi
lagunazielona  - a gdzie takie pluszaki można dostać? super pomysł>!

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.