Temat: Co macie na telefonie/komputerze na tapecie?

Ja mam mojego kociaka :D

Na laptopie Emily i Davida z "Bones", a na telefonie swoje zwierzaki.

Na tel i na komp wodę/plażę. Na google chrome jako tło też plażę/palmy. Jako wygaszacz tel. kota ;) Nigdy nie miałam zdj. faceta, nie uważam, żeby jakiś z nich był piękniejszy, niż ocean, zrestzą ile można na nich patrzeć ;)

Tapeta telefonie - mój kot :-) Na koomputerze w domu - jakiś widoczek z maca, w pracy - zdjęcie widoku z mojej ostatniej wycieczki w góry 

swoje zdjecie mam a co:) te najszczuplejsze zeby stale mi przypominalo ze na XS trzeba se zapracowac

Na komputerze tam zawsze tapety okazjonalne. Na święta bombki lub pisanki, wiosną motyle, zimą bałwana itd. Na telefonie mam zdjęcie mojego samochodu a na laptopie kolorową gąsienicę na liściu.

Na komputerze mam tapetę, która już była jak go kupiłam, czyli jakiś zimowy krajobraz - nie chce mi się jej zmieniać i mi specjalnie nie przeszkadza. Na telefonie zdjęcie z Włoch.

Na telefonie nie mam żadnej tapety, na komputerze zdjęcie z ogrodu botanicznego.

Na telefonie zdjęcie mojego kota, na kompie kolaż najgłupszych zdjęć ze znajomymi jakie udało mi się znaleźć :D

na telefonie material design i zmieniam co jakis czas, na kompterze albo screen z aktualnie przechodzonej gry, a jak akurat w nic nie gram to motyw z Koła Czasu.

Ja mam jakąś różową kulkę na zielonym tle... pasowała mi do motywu i jego kolorystki:

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.