Temat: Nogi stopy

Hej mogę nosić sandały??? Czy raczej ukrywać palce że względy na te najmniejsze gdzie mam mały odcisk czy coś innego os butów 

jedne z ładniejszych stóp jakie widziałam.  A Ty takie durne pytania zadajesz :)

Pasek wagi

Ja też mam odcisk na małym palcu, ogólnie są preparaty którymi mozna sie ich przynajmniej na jakiś czas pozbyć. I jasne, że możesz, nie sądze że ktoś specjalnie bedzie zwracał uwagę czy coś masz na palcu czy nie :) 

Serio jestem w szoku ta odp. Wow 

Właśnie miałam plastry ale to nie nie daje a chodzę co jakiś czas na pedicure leczniczy że względy na to ze pod stopa robi mi się gruba skóra.  Nie pomaga puneks nic choć stosuje kremy i tak się to odnawia :((

Możesz, pozwalam.

na odciski wypróbuj acerin :-) płyn w opakowaniu z pędzelkiem - jak lakier do paznokci. koszt około 8zł a działanie o wiele lepsze niż plasterki 

Nikogo nie obchodza twoje stopy, nawet wiekszosc nie zwroci uwagi... No chyba ze mialabys grzyba, wtedy by sie rzucaly w oczy. 

dzem_ze_swini napisał(a):

Nikogo nie obchodza twoje stopy, nawet wiekszosc nie zwroci uwagi... No chyba ze mialabys grzyba, wtedy by sie rzucaly w oczy. 

Otóż to, widzę ludzi ale za jakieś 5 minut już w sumie nie pamiętam jak ktoś wyglądał, czy w co był ubrany no chyba ze coś mi się rzuci w oczy i mi się spodoba, a na cudze stopy to wcale nie zwracam uwagi zresztą z wysokości około 160 cm niewiele widać co tam na dole jest.

Pasek wagi

bardzo ładne stopy. Nie wiem czego Ty od siebie chcesz.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.