- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
26 marca 2018, 20:27
Mam parę pytań do osób, które mają konto na netflixie:
1. Czy jest to bezpieczne. Ogólnie czy można usunąć konto kiedy się chce. Nie ma żadnych problemów itd
2 Czy lista filmów, seriali jest w miare duża ?
3. Czy jest możliwość oglądania fimów/seriali angielskich z napisami angielskimi
4 I tak samo czy znajdują się tam filmy/seriale z różnych krajów np Francja, Niemcy i są opatrzone napisami z tych danych krajów
Jeżeli macie jakieś inne dodatkowe przemyślenia to byłoby super ;)
27 marca 2018, 11:41
może nic nie trafia w Twój gust? chociaż to też dziwne, bo są tam filmy/seriale z każdej kategorii. ja to bym mogła non stop oglądać :) ostatnio mam mało czasu i zaznaczam sobie tylko, co chwilę, coś co MUSZĘ zobaczyć, np. serial Altered Carbon, czy sezon 2 Jessica Jones.A ja powiem szczerze, ze nie rozumiem tych peanów na czesc Netflixa. Mam od niedawna, bo moj facet się uparł i spokojnie mogłabym obyc się bez. Obejrzałam do tej pory 'Narcos'..mam na oku jeszcze ze dwa seriale i tyle. Wybór filmów jest kiepski według mnie. Ale może zaznaczę, ze ja bardzo mało ogladam TV tak w ogóle. Z serialami też kiepsko. Obejrzałam 'Watahę' i w sumie przed tymi dwoma wyżej wymienionymi, nie mogę sobie przypomnieć, żeby coś mi się podobało w ostatnich latach.
Oglądałam 'Jessicę'. Chyba niecały pierwszy sezon ;) i stracilam zainteresowanie ;D
27 marca 2018, 14:05
To na innym końcu świata jesteś. Hehe. Ja korzystam z Netflixa zwyczajnie podłączając się do wifi. Ale rzeczywiście w niektórych hotelach nie dało się korzystać. Ale nie mam możliwości polskiego dubbingu/napisów (chociaż ostatnio w napisach końcowych włączyło mi się "wersja polska...") Zastanawiam się czy zmienią się warunki korzystania z usługi kiedy będę w PolsceEpestka. Tu gdzie mieszkam, Netflix zalezy tylko od jakosci tv, ale jak ktos ma wykupiony pakiet na abonament tv net tel - to juz zalezy czy konkretny dostawca podpisal umowe z netflixem czy nie. Akurat w moim przypadku nie mam mozliwosci korzystania. Musialabym odlaczac i podlaczac bez przerwy skrzynke.
Ja mieszkam za granica i normalnie mam Polski jezyk do wyboru w wiekszosci seriali i filmow
27 marca 2018, 14:29
Nie mieszkam w Polsce. Nie mam możliwości ustawienia polskiego dubbingu. I dobrze, bo oglądam, żeby rozwijać język. Czy ktoś wie co się zmieni kiedy przyjadę do Polski?
Jest możliwość, możesz to ustalić indywidualnie do każdego profilu. Ja mam Netflixa zagranicznego i bez problemu mogę oglądać z polskim dubbingiem jeśli chcę.
27 marca 2018, 15:23
Mam od wieeeelu lat, jeszcze jak nie było Netflixa w Polsce (wtedy trzeba było używać tunnel bear by zmienić adres IP i można było oglądać np. amerykańskiego lub brytyjskiego - nadal można to robić i jest dostęp do jeszcze większej ilosci filmów i seriali;)).
Edytowany przez nataliaas 27 marca 2018, 15:26