Temat: Przelew SEPA w kantorze Cinkciarz

Cześć, mam dość pilne pytanie. Czy ktoś z Waas robił przelew SEPA przez stronę Cinkciarz? Na stronie jest napisane, że realizują przelewy SEPA. Wpłaciłam złotówki z konta Pekao, wymieniłam je na potrzebną kwotę w euro - i co dalej? Nie widzę nigdzie opcji przelewu na inny rachunek tych euro :(

Pasek wagi

Miałam konto na innym portalu wymiany walut więc mogę nie być dokładnie w temacie.  W Kantorze internetowym trzeba było podać dwa tego samego użytkownika - konta jedno złotówkowe a drugie w obcej walucie. Przelew był wykonywany między tymi dwoma kontami. Czy Ty tez podałaś dwa konta?

68 410 99 50 tu masz numer tel  w Polsce, zadzwoń do nich to wszystko Ci wyjaśnią.

A dlaczego nie zrobiłaś płatności od razu z konta pekao? przecież bez problemu się puszcza sepa...

A to tak można? Wydawało mi się, że nie bardzo, w końcu bankom się to nie opłaca... Nawet jeśli prowizja nie byłaby duża to niekorzystny kurs by to wyrównał, czyż nie?

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.