Temat: Aliexpress co polecacie?

Czy możecie mi podrzucić jakieś sprawdzone znaleziska z Aliexpress? Najlepiej ze zdjęciem i z linkiem bo właśnie sobie siedzę i zamawiam drobiazgi ale mam ochotę na coś grubszego. Tylko błagam, nie cebule!!!

Na fejsbuku jest milion grup z linkami z ali.

Poszukaj na grupach fb dot. Ali. Ciężko coś zaproponować nie wiedząc kompletnie, czego i w jakim budżecie szukasz.

Przychodzi do mnie średnio 10 paczek w mcu z Ali, baaardzo różne rzeczy.... Przecież możesz zamówić, co chcesz... Nie polecam własnie "grubszych rzeczy"typu telefon.

Może to grubsze nie jest bo kosztuje grosze, ale ja polecam te legginsy i ogólnie sklep bo ma fajne produkty i jeszcze się nie zawiodłam. Zresztą sprawdź dział feedback - opinie tam mają dużo zdjęć kupujących. Zaraz looknę na swoją listę zamówień to ci podrzucę coś jeszcze.

Link

Ja kupowałam lampy ledowe, bo te same u nas są już z "narzutem" ;) To nie jest drobiazg więc oczywiście brałam kurierem i płaciłam cło ale i tak się opłacało i działają mi do dzisiaj. Ciuchów raczej nie kupuję, parę razy kupiłam i raz w miarę,, a raz materiał jak szmatka do kurzy.... Na pewno nie kupuj żadnych nasion-połowa wielkie oszukaństwo.Nie kupiła bym tez kremów, kosmetyków -nie wiadomo co w tym jest i czy ktoś to przebadał.

Taką sukienkę kupiłam ze dwa lata temu i jestem z niej bardzo zadowolona ze sklepu też bo do niego wracam. I tu cena jest faktycznie grubsza :-) Link

Kokytos napisał(a):

Taką sukienkę kupiłam ze dwa lata temu i jestem z niej bardzo zadowolona ze sklepu też bo do niego wracam. I tu cena jest faktycznie grubsza :-) Link

Oooo o coś takiego mi właśnie chodziło, wielkie dzięki :-) Jak masz coś jeszcze fajnego to podrzuć kilka linków.

osobiscie nic tam nie kupowalam, ale kumpeli zdarzylo sie pare razy zlozyc zamowienie -czas oczekiwania pozostawia wiele do zyczenia, a otrzymany towar rowniez odbiega od tego przedstawionego w aukcji -cena adekwatna do jakosci.;) szkoda mi kasy na buble, wole kupic cos sprawdzonego. ewentualnie moze jakies ozdoby do domu, elementy dekoracyjne, typu: poduszki, obrazy, lampy, lustra czy inne duperele. ubran, dodatkow czy kosmetykow na pewno tam nie zamowie. a juz kosmetykow zwlaszcza. potem sie dziwimy skad wysyp pryszczy.(tajemnica) naklada sie syf, to syf sie robi.;)

Taką tunikę orientalną mam chociaż na tym zdjęciu nie widać jej dobrze. Sklep też polecam.

Link

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.