- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
26 grudnia 2017, 18:56
Dostaliście życzenia od swoich ex? Ja dostałam i przyznam szczerze, że jestem zaskoczona i to w niezbyt pozytywny sposób. Zakończyliśmy znajomość w dość przykry sposób. Była ostra wymiana zdań, pokłóciliśmy się. Rozstanie z jego powodu bo się mną zabawił a potem olał. Bardzo mnie skrzywdził przez co do końca nie mogę się pozbierać do tej pory a minął rok. Wcześniej mieliśmy przyjacielskie relacje, ale 4 miesiące temu doszło do ostrego konfliktu. Wygarnęłam mu wszystko, nie szczędziłam przykrych słów, kazałam usunąć swój numer. Nie było to chyba zbyt dojrzałe, ale uważam, że zasłużył. Od 4 miesięcy zero kontaktu, nawet nie myślałam, żeby pisać mu życzenia. Nagle on jak gdyby nigdy nic pisze życzenia, w dodatku oklepane z neta. Wkurzył mnie tym, bo kontakt miał się urwać raz na zawsze, także życzeń też nie potrzebuję, jedynie chce o nim zapomnieć. Po co ludzie to robią skoro wszystko skończone? Czy ktoś z was też wysyła życzenia do eks?
27 grudnia 2017, 12:25
Jeżeli żyje się w dobrych stosunkach to można wysłać. Jeżeli masz do swojego żal, to nie odpisuj mu.
27 grudnia 2017, 12:56
Ja zawsze wysyłam życzenia do jednego z byłych, ale mamy bardzo dobre relacje i znamy się 20 lat, raz ja pierwsza raz on to nie ma znaczenia. Dla porównania ostatniemu chłopakowi nigdy nie wysyłam od siebie życzeń z jakichkolwiek świąt, chociaż jest ojcem mojego dziecka, wysyłam życzenia w imieniu syna, i nawet czasami dostaję odpowiedz. Wszystko zależy od relacji po rozstaniu.
27 grudnia 2017, 13:22
Tak ;)
jesteśmy w przyjacielskich relacjach. Wymienilam też życzenia z jego najbliższą rodziną :)
W Twoim przypadku po prostu bym nie odpisala. A jeżeli kontakt z jego strony Cię boli to możesz zablokować numer
27 grudnia 2017, 13:30
Tak ;) jesteśmy w przyjacielskich relacjach. Wymienilam też życzenia z jego najbliższą rodziną :)W Twoim przypadku po prostu bym nie odpisala. A jeżeli kontakt z jego strony Cię boli to możesz zablokować numer
27 grudnia 2017, 13:50
Gdyby jeden z moich ex był katolikiem, pewnie wysylalibysmy sobie życzenia świąteczne, bo chociaż nasze rozstanie było dość przykre, to nie mam powodów, żeby czuć do niego żal, a i jemu pewnie już przeszło.
Z drugim nie chce mieć nic wspólnego i nie mam nawet jak dostać od niego życzeń, bo zablokowałam go, gdzie się dało, a numer telefonu zmieniłam xD
27 grudnia 2017, 17:36
Dostałam. Rok temu w Wigilię się zaręczaliśmy, po tygodniu z hukiem zerwałam (dłuższa historia). W wakację spotkaliśmy się na kawę ale z mojej strony nie było już żadnego uczucia i przepadł na kolejne parę miesięcy żeby napisać przed Świętami czy nie chciałabym spędzić u niego Wigilii... Faceci chcą wiele (...) na raz a jak się ich kopnie w dupe to się dziwią dlaczego :]
Tak z czystej ciekawości, dlaczego zerwalas zaręczyny po tygodniu? Pytam z czystej babskie ciekawości :)