Temat: Jabłko czy gruszka? A Może klepsydra ;>



Miliony pytań ale kurka ja na prawdę nie wiem ?
  fajne cycki

na pewno klepsydra
Klepsydra
Mam identyczną figure-klepsydra, chociaż podobnie jak autorka myslałąm kiedyś że jestem jabłkiem z powodu brzucha
mmm, jak ja bym chciała taki biust! marzenie! na pewno jabłkiem nie jesteś, klepsydra
Pasek wagi
rzadne z wymienionych. Na gruszke masz za duzy brzuch i piersi, na jablko za maly brzuch, na klepsydre ewidentnie za male wciecie w talii.
Masz 12 typow figury, wiec po co sie ograniczasz do 3 ??
Pasek wagi
Mam figurę bardzo podobną do Twojej i też nigdy nie wiedziałam jaki to typ.

> rzadne z wymienionych. Na gruszke masz za duzy
> brzuch i piersi, na jablko za maly brzuch, na
> klepsydre ewidentnie za male wciecie w talii.Masz
> 12 typow figury, wiec po co sie ograniczasz do 3
> ??

xXMartusiaaxX więc jaki to typ Twoim zdaniem?

a ja uważam, ,że są 2 typy figury: zgrabna i niezgrabna. Ty masz ładną zgrabną budowę i nie ma co teoretycznych rozkminek prowadzić.
ja tam się nie znam ale masz prześliczną figurę...
marzenie *-*
juz predzej waza niz klepsydra, ale ja specem w tej dziedzinie nie jestem, zeby napisac jaki masz typ figury, ale nawet dla kogos kto sie nie zna widac od razu, ze klepsydra, jablko i gruszka to, to nie jest. :)



TO JEST KLEPSYDRA moje drogie.
Pasek wagi
PS niby czesto sie mowi o klepsydrze, ale tak naprawde prawdziwa klepsydre rzadko sie spotyka. Nigella jest jedna z nich
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.