- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
20 listopada 2016, 14:36
Czy spanie nago dla 15 latka to jest normalne? Nie przedstawiam tego widoku jezeli zobaczylabym rozkrytego..
Edytowany przez 20 listopada 2016, 15:04
21 listopada 2016, 02:13
mi nago zimno ( nawet jak jest upal). Poza tym to niehigieniczne
21 listopada 2016, 04:20
Niehigieniczne? Serio? Nawet nie wnikam co Wy w nocy wydzielacie. Zaciekawiła mnie ta "optymalna temperatura". Ja na noc ustawiam klimatyzację na 26 stopni. Poniżej zamarzam.
21 listopada 2016, 12:06
Również nie jestem w stanie rozszyfrować drugiego zdania. A co do spania nago, jeśli komuś to odpowiada i jeśli poza spaniem nie paraduje bez ubrania, to nie widzę problemu.
21 listopada 2016, 13:22
Spanie nago nie jest, ani niehigieniczne, ani nie jest zadnym zaburzeniem, wiec zostawilabym owego 15-latka w spokoju.
Zaciekawiła mnie ta "optymalna temperatura". Ja na noc ustawiam klimatyzację na 26 stopni. Poniżej zamarzam.
Widzisz, ja jak spie w takim cieple to od razu mam rozwalone zatoki i jestem chora :D. Teoretycznie mowi sie o optymalnej temperaturze do spania w zakresie 18-22 stopni, w zaleznosci od odzienia i okrycia.
Edytowany przez c96938a5d20d709c8315a86845e9d6db 21 listopada 2016, 14:43
22 listopada 2016, 03:07
Spanie nago nie jest, ani niehigieniczne, ani nie jest zadnym zaburzeniem, wiec zostawilabym owego 15-latka w spokoju.Widzisz, ja jak spie w takim cieple to od razu mam rozwalone zatoki i jestem chora :D. Teoretycznie mowi sie o optymalnej temperaturze do spania w zakresie 18-22 stopni, w zaleznosci od odzienia i okrycia.Zaciekawiła mnie ta "optymalna temperatura". Ja na noc ustawiam klimatyzację na 26 stopni. Poniżej zamarzam.
Hahaha! A u mnie dzieje się dokładnie to samo, jak tylko temperatura spada poniżej 22 stopni - czy to w dzień, czy w nocy. :D
Przy klimie ustawionej na 23 stopnie budziło mnie lodowate zimno, nos i ramiona miałam jak kostki lodu.
Zdaję sobie sprawę, że jestem strasznym dziwolągiem pod tym względem.
22 listopada 2016, 08:13
Egy, nie jesteś. Właśnie siedzę w pracy, gdzie mam pewnie pow. 20 st. i dogrzewam sobie dłonie na grzejniku, bo mam sztywne ;)
co do spania nago, juz bardziej komuś w butami w zycie wejśc się nie da, niż ocenianie tego jak i w czym śpi. No, może jeszcze tylko zaglębianie mu się w sama dupę kiedy się podciera.
22 listopada 2016, 15:40
Egy, nie jesteś. Właśnie siedzę w pracy, gdzie mam pewnie pow. 20 st. i dogrzewam sobie dłonie na grzejniku, bo mam sztywne ;)co do spania nago, juz bardziej komuś w butami w zycie wejśc się nie da, niż ocenianie tego jak i w czym śpi. No, może jeszcze tylko zaglębianie mu się w sama dupę kiedy się podciera.
Absolutnie zrozumiałe!
22 listopada 2016, 15:44
Nigdy nie rozumiałam spania nago, ohyda.
Uważam tak samo :)
Zimą nie zasnęłabym przy włączonym ogrzewaniu, bardzo źle się oddycha. W sypialni lubię mieć temperaturę niskawą, ale za to ciepła piżamka musi być. Nagość tylko w trakcie aktu miłosnego :)
Edytowany przez .mela. 22 listopada 2016, 15:47
22 listopada 2016, 15:51
Niehigieniczne? Serio? Nawet nie wnikam co Wy w nocy wydzielacie. Zaciekawiła mnie ta "optymalna temperatura". Ja na noc ustawiam klimatyzację na 26 stopni. Poniżej zamarzam.
Każdy normalny człowiek wydziela jakąś tam ilość potu, w ciągu snu także. Plus inne wydzieliny. Z czasem tego się uzbiera. Nie tylko wsiąka w pościel, w materac zapewne też :)
Edytowany przez .mela. 22 listopada 2016, 15:51