- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
19 stycznia 2016, 14:16
dziewczyny , na jakiej najpiekniejszej plazy dotychczas bylyscie ? Mile widziane zdjecia , pora roku , jednak nie takie od dr Google ale z waszej przygody ;)
Szukam miejsca na wypoczynek a Plaza To Moj nr 1 , wiec jakbyscie byly tak mile , to dziekuje ;)
19 stycznia 2016, 17:13
kamieniec nad pobliską rzeką ;-) ( no cóż nie było mi jeszcze dane bytowac na lepszych plażach)
19 stycznia 2016, 17:29
Tajlandia- wyspa Koh Poda (mala wyspa)
Tajlandia- Koh Lipe (plaza Sunrise beach)
Zanzibar- miejscowosc Michamvi. Tam generalnie tylko na dwoch plazach nie ma odplywow, na mojej byly, ale i tka maly raj na ziemi;)
Rodzice byli na Malediwach, konkretnie biyadhoo island- biale piekne plaze:) I polecaja te na Kubie;)
Edytowany przez sacria 19 stycznia 2016, 17:49
19 stycznia 2016, 17:59
Tajlandia- wyspa Koh Poda (mala wyspa)Tajlandia- Koh Lipe (plaza Sunrise beach)Zanzibar- miejscowosc Michamvi. Tam generalnie tylko na dwoch plazach nie ma odplywow, na mojej byly, ale i tka maly raj na ziemi;)Rodzice byli na Malediwach, konkretnie biyadhoo island- biale piekne plaze:) I polecaja te na Kubie;)
Te ostatnie zdjecie To dokladnie Skad ??? To te Malediwy , tak ? Piekne , naprawde uroczo!
Edytowany przez Mrousse 19 stycznia 2016, 18:01
19 stycznia 2016, 23:17
Te ostatnie zdjecie To dokladnie Skad ??? To te Malediwy , tak ? Piekne , naprawde uroczo!Tajlandia- wyspa Koh Poda (mala wyspa)Tajlandia- Koh Lipe (plaza Sunrise beach)Zanzibar- miejscowosc Michamvi. Tam generalnie tylko na dwoch plazach nie ma odplywow, na mojej byly, ale i tka maly raj na ziemi;)Rodzice byli na Malediwach, konkretnie biyadhoo island- biale piekne plaze:) I polecaja te na Kubie;)
nie. każde zdjęcie ma opis u góry, Malediw nie dodałam
20 stycznia 2016, 00:15
Malediwy sa bezkonkurencyjne. Bialy, drobny piasek, turkusowy ocean a swiat podwodny zapiera dech w piersiach - nawet zanuzajac glowe tuz przy plazy. Do tego cisza I spokoj - przewaznie cala wyspa to jeden osrodek a na nim tylko kilkudziesieciu turystow. Z blizszych miejsc to chwale sobie tunezyjskie plaze. Natomiast jezeli sceneria sie liczy a temperatura mniej to Szkocja jest wow.
20 stycznia 2016, 00:55
Ze wszystkich na których byłam do tej pory to plaża w Portugalii - Praia Da Rocha.Tak się zakochałam że byłam 3 razy Piękne zachody słońca i ten kolor oceanu( zdjęcie poniżej zrobione we wrześniu)
Te są z maja
I podczas zachodu słońca
I Plaża na Ibizie Cala Bossa ,mała ale niesamowity piasek i woda ( zdjęcia z września ) Spore zagęszczenie ludzi więc zdjęcie zrobione z pozycji leżącej ale widać piasek i wodę
I zatoka widziana z góry
Warto odiwedzić
20 stycznia 2016, 07:29
nie. każde zdjęcie ma opis u góry, Malediw nie dodałamTe ostatnie zdjecie To dokladnie Skad ??? To te Malediwy , tak ? Piekne , naprawde uroczo!Tajlandia- wyspa Koh Poda (mala wyspa)Tajlandia- Koh Lipe (plaza Sunrise beach)Zanzibar- miejscowosc Michamvi. Tam generalnie tylko na dwoch plazach nie ma odplywow, na mojej byly, ale i tka maly raj na ziemi;)Rodzice byli na Malediwach, konkretnie biyadhoo island- biale piekne plaze:) I polecaja te na Kubie;)
Zanzabir , musze przyjrzec sie blizej !!! Dziekuje Ci ! Jakbys miala chwilke To moze , daj cynka ile bylyscie i w jakim okresie? Duzo dzieci smigalo ?? ;)
Edytowany przez Mrousse 20 stycznia 2016, 07:29
20 stycznia 2016, 09:03
Taormina- Sycylia
Spiaggia Tuerredda, poludniowa Sardynia, te plaze polecam goraco :
Edytowany przez nereida20 20 stycznia 2016, 09:06