Temat: Łeba czy Krynica morska???

Ciągle się zastanawiam i nie mogę podjąć decyzji , którą miejscowość wybrać na tegoroczne wakacje.Proszę,doradźcie jeśli ktoś tam był...:)

Pasek wagi

Od dzieciaka co roku jezdze do Łeby i nigdy chyba mi sie nie znudzi ;d W Krynicy jest chyba więcej do zwiedzania ale jak kto woli ;)

Pasek wagi

W Łebie jeszcze nie byłam. W Krynicy rok temu, osobiście podoba mi się i zamierzam ją jeszcze odwiedzić.

Łeba, bo ja w tym roku jade do Krynicy i nie będzie tam miejsca dla nas dwóch napisał(a):</p

:>" title= napisał(a):

:>" class="emoticon" data-code= napisał(a):

:>">

A poważnie, to mój chłopak uwielbia Krynicę i jedziemy tam drugi raz. Ja tam nie lubie zwiedzać, a jedynie jade nad morze, więc powiem ci, że woda jest w miare czysta tj. żadnych glonów, małż czy innych takich, ludzi jest dużo jak na każdej plaży nad morzem. Jedynie co mi przeszkadza to ruch na centrum, bo chodniki mają może z pół metra, ludzi od cholery, a po ulicy cały czas samochody jeżdżą. I jeszcze podobają mi się te stosika z upominkami, outletami i książkami za 1zł. I nie wiem czy to tylko nam się trafiło w pokoju, ale dużo pająków było :D

Nie byłam w Krynicy ale Łeby na pewno nie polecam. Brak nadmorskiego klimatu, zwykłe szare i brudne miasto na którym postawili mnóstwo straganów, że ciężko przejść, a najgorsze wąska, brudna i z brzydkim piaskiem plaża.

Pasek wagi

szczerze to Łeby w ogóle nie polecam, mimo, że mam niedaleko (jakieś 30 km?). Syf, jedzenie beznadziejne, pełno straganów z badziewiem, nigdy nie ma gdzie zaparkować, a pracowników często oszukują - wyzysk, bo robi się za grosze i to najlepiej dzień i noc, także jeśli chodzi i o wypoczynek i o pracę szczerze nie polecam.

Pasek wagi

a ja tam lubie Łebe, jeżdze tam co roku. do zwiedzania z tego co wiem, to jak dla dzieciakow fokarium, park dinozaurow w poblizu, slowinski park i wydmy. rejsy pirackimi statkami w morze. mi tam sie bardzo podoba :). jest nie drogo jesli chodzi o noclegi, ja jeżdze w ciemno i szukam na miejscu pokoju. rok temu trafilismy na festiwal łebski i to byly zdecydowanie moje najlepsze wakacje. takze polecam :). krynica juz mi sie znudzila. wlasnie rok temu zarezerwowalismy nocleg w krynicy i lezac na plazy ( zanim poszlismy sie zakwaterowac) doszlismy do wniosku ze straszna lipa bo nie ma co robic, zabralismy sie i pojechalismy do Łeby :). po drodze mozna zachaczyc o zoo w Oliwie w Gdansku lub oceanarium w Gdyni. warto sobie zaplanować taka trase :).

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.