- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
25 lutego 2015, 17:23
Hej dziewczyny! :) Mam pytanie co wpisać w CV jesli pracowałybyście w Banku/Dla Banku ale zatrudniła was agencja dzięki której bank szuka pracowników? To kto w koncu jest pracodawcą? Bo głupio w CV napisać że się pracuje (i tu podac nazwe jakiejs Agencji) skoro jest się pracownikiem bankowym. Zgłupiałam bo każdy mówi co innego.
25 lutego 2015, 17:28
Banku naturalnie
25 lutego 2015, 17:36
Edytowany przez 25 lutego 2015, 17:36
25 lutego 2015, 17:43
Ja dokladnie tak dostalam prace w banku tylko ze pracuje za granica.? Mialam proces rekrutacji w agencji, ale moj pracodawca to bank wiec wpisuje bank w CV. Pracowalam tez w druga strone, czyli ze bylam zatrudiona przez agencje A w firmie B, wtedy pisalam na CV "agencja A dla firmy B". Ogolnie to nietakt podawac bank jesli sobie tego nie zycza, musisz zapytac w agencji, bo to naprawde zalezy od ich kontraktu z bankiem.
no to nie rozumiem już nic :D czym sie różni druga sytuacja od pierwszej skoro w drugiej też zatrudniała Cie agencja tak jak w pierwszej ? :)
25 lutego 2015, 17:53
25 lutego 2015, 18:10
A kto Ci płaci? Agencja czy bank? Kto udziela urlopu? Kto odprowadza składki?
Agencja mi płaci, zawsze agencje wypłacają bo to oni nas bezpośrednio zatrudniają i z nimi podpisuję umowę, z tym że dostają ta kasę od Banku i przelewają na moje konto.
25 lutego 2015, 18:53
no to nie rozumiem już nic :D czym sie różni druga sytuacja od pierwszej skoro w drugiej też zatrudniała Cie agencja tak jak w pierwszej ? :)Ja dokladnie tak dostalam prace w banku tylko ze pracuje za granica.? Mialam proces rekrutacji w agencji, ale moj pracodawca to bank wiec wpisuje bank w CV. Pracowalam tez w druga strone, czyli ze bylam zatrudiona przez agencje A w firmie B, wtedy pisalam na CV "agencja A dla firmy B". Ogolnie to nietakt podawac bank jesli sobie tego nie zycza, musisz zapytac w agencji, bo to naprawde zalezy od ich kontraktu z bankiem.
To moze tak lepiej: :)
1. Agencja przeprowadza rekrutacje dla banku. Bank wybiera kandydata i go zatrudnia, cos tam odpala agencji, agencja nie ma zadnego dalszego kontaktu z Toba.
2. Agencja ma umowe z bankiem i jestes vendorem. Pracujesz w banku, ale twoj pracodawca to agencja. Nie dostajesz kasy z banku, ale z agencji. Agencja daje ci wolne, agencja placi ci/albo i nie za chorobowe, masz kontrakt z agencja.
25 lutego 2015, 18:54
Agencja mi płaci, zawsze agencje wypłacają bo to oni nas bezpośrednio zatrudniają i z nimi podpisuję umowę, z tym że dostają ta kasę od Banku i przelewają na moje konto.A kto Ci płaci? Agencja czy bank? Kto udziela urlopu? Kto odprowadza składki?
No to w takim przypadku ja bym pisala na CV (i tak tez mam napisane kiedy bylam vendorem):
Pozycja: Whaeva
Firma: Bank ABC przez Agencje ABC
25 lutego 2015, 19:10
No to w takim przypadku ja bym pisala na CV (i tak tez mam napisane kiedy bylam vendorem):Pozycja: WhaevaFirma: Bank ABC przez Agencje ABCAgencja mi płaci, zawsze agencje wypłacają bo to oni nas bezpośrednio zatrudniają i z nimi podpisuję umowę, z tym że dostają ta kasę od Banku i przelewają na moje konto.A kto Ci płaci? Agencja czy bank? Kto udziela urlopu? Kto odprowadza składki?
Kurde a to już nie brzmi tak samo fajnie jak BANK i już :D