Temat: Ona piękna a ja ślepa?

Dziewczyny czy według was Sandra Oh(Chirurdzy)jest piękna?W jednym z odcinków powiedziano tak o jej postaci a ja zaczynam się zastanawiać z której strony.:DWiem,że dla Europejczyków inne rysy twarzy są ideałem ale ja widziałam ładniejsze Azjatki.Ona ma zbyt mongolskie rysy.Co myślicie?

Pasek wagi

impala. napisał(a):

Faza.Delta napisał(a):

Mnie wydaje się, że ocenianie kogoś to strata czasu. Lepiej skupić się na bardziej produktywnych zajęciach.
Zmarnowałaś czas pisząc ten komentarz.Mogłaś skupić się na bardziej produktywnym zajęciu.Ja wrzuciłam zdjęcie na którym wygląda normalnie bo gorsze też widziałam.Nie chciałam wrzucać fotki ze ścianki w makijażu itd Zresztą nawet nie chodzi o zdjęcie ale to jak wygląda w serialu.Widać tam całą mimikę twarzy.Jak zaczynała płakać brzydota bardziej rzucała się w oczy.Nie żebym tolerowała tylko pięknych ludzi ale nazywanie kogoś pięknym,gdy taki nie jest to troszkę dziwne.

Możesz wstawić swoje zdjęcie? Chętnie cię ocenimy :D

Widziałam ładniejsze azjatki.

Piekno czlowieka  nie zalezy od urody,moze o to chodzilo, o grana postac lub osobowosc tej pani.?

Pasek wagi

chyba nawet ja jestem ładniejsza :P

Taka zwyczajna.

karolinka91 napisał(a):

Kiedyś wydawała mi się brzydka ale z czasem się do niej przekonałam i uważam, że jest piękna :) Każda kobieta ma w sobie to coś.
nie kazda ^^ ona akurat ma wlasnie cos ciekawego, zwlaszcza dodajac jej charakter w serialu^^ mom zdaniem fajne wloski 

Mi sie taka podoba :D

Ona ma tzw. trudna urodę i moim zdaniem jest piękna, ponieważ ma ciepłe, piękne oczy. Ale to tylko zdanie osoby, która wzdychała do Cubasy Ozory :D

Wg mnie jest brzydka.

jakby żadna z nas, urodziwa czy nie, nie usłyszała że jest piękna.. aż takie dziwne? ;p 

dla mnie faktycznie nie jest, ale lubię jej postać :D

Okropnie brzydka. Oglądałam wszystkie odcinki "chirurgów", a i tak nie mogę się przyzwyczaić do jej "urody".

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.